Компания Nike была основана спортсменами и для спортсменов. И бренд Nike всегда бежал в ногу с легкой атлетикой. И все же на каждого бегуна приходится десяток тех, кто предпочел бы не сгонять с себя семь потов. И вот на них-то и нацелена забавная реклама модели Nike Joyride.

В серии из трех роликов главную роль, роль тяжелой на подъем бегуньи, сыграла Илана Глейзер из ситкома «Брод Сити». И ее талант комической актрисы тут проявляется во всей красе.

Даже когда она (аж к третьему ролику!) все же выбирается на пробежку в надежде поймать тот прилив адреналина, за которым так гоняются более спортивные люди, ловит она… не совсем это.

В целом, кампании удается не отпугнуть от пробежек всех тех, кто не занимается этим регулярно. И сделана она с юмором и без осуждения.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.