Пожалійте надувних чоловічків! Свого часу ці усміхнені (і стрьомні) надувні фігури гойдалися на вітру на усіх узбіччях американських дорог. Такі маскоти закликали завітати до банків, їдалень та сервісів оренди авто. Адже колись вони окупалися набагато краще, ніж сучасна цифрова реклама. І ось про цих наразі непотрібних маскотів і йде мова у кумедному та абсурдному рекламному ролику для навігаційного додатку Google Waze, який пропонує дрібним підприємцям розміщення їхньої реклами.

Взяти, наприклад, ось цього похнюпленого дядечка. Якийсь у нього нездоровий вигляд. Хоча, правду кажучи, таким синюшним він був усе своє «життя». Але тепер через розвиток мобільних технологій, які набагато краще привертають увагу публіки до магазинів, його життя дійсно зійшло на пси.

Синього чоловічка, як і багатьох інших непотрібних маскотів, звільнили з роботи.

«Роками я вкладав всю душу у цю роботу, щоб привести до них покупців», – жаліється він. «А потім я й оком змигнути не встиг, як виявилося, що мій потяг давно пішов».

Ролик «Air Dancer» показує долю цього нещасного «безробітного», який відійшов у минуле через аж надто ефективну рекламу у додатку Waze. Руїни його життя показані у вигляді зворушливого монтажу, в той час як він сумно оповідає свою історію.

«Відколи підприємці стали розміщати рекламу у Waze, щоб привернути увагу водіїв… я став непотрібним».

За цим слідує кожне кліше, яке ми звикли бачити у фільмах про невдах. Навіть бійка у барі, що закінчилася арештом синього чоловічка. Після цього на нього чекає гурток психотерапії для непотрібних маскотів. (Тільки погляньте на того бідолаху у костюмі хот-дога!) А ночами він лежить увесь здутий та втупляє у стелю, чим ще більше засмучує свою пані Синій Чоловічок.

Але кінець кінцем все виявляється не так безнадійно. Оскільки додаток Waze, який зруйнував його життя, його ж і рятує, допомагаючи надувному чоловічкові відкрити танцювальну студію.

Кіно про надувного чоловічка

Під час роботи над роликом креативна команда з тель-авівського відділення Google вирішила уникнути комп’ютерної графіки. Тому всі надувні фігури було пошито вручну.

Творчий дует «Too short for modeling» (Тал Розенталь (Tal Rosenthal) та Ноам Шарон (Noam Sharon) так розповідали про свою роботу над цим відео:

«Ці фігури так гуділи, що всім на майданчику доводилося мати затички у вухах. Якось ми взяли одну додому, щоб провести репетицію перед зйомками, але так нічого й не зробили, бо наші сусіди ледве поліцію не викликали».

«Актор у пабі був надто обережним та спокійним, щоб дійсно лупцювати синього чоловічка. На наше щастя, він виявився фанатом Дієго Марадони. Тож нам достатньо було сказати, що Марадона нікудишній футболіст, щоб розлютити його. І от тоді він виклався на повну».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Союзники в дії

ГО «Точка опори ЮА» запускає проєкт для союзників ЛГБТ

«Союзники в дії» — це сайт та серія активностей для тих та про тих, хто розуміє, що всі люди рівні ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...