Реклама додатку Google Waze показує долю непотрібних маскотів

Пожалійте надувних чоловічків! Свого часу ці усміхнені (і стрьомні) надувні фігури гойдалися на вітру на усіх узбіччях американських дорог. Такі маскоти закликали завітати до банків, їдалень та сервісів оренди авто. Адже колись вони окупалися набагато краще, ніж сучасна цифрова реклама. І ось про цих наразі непотрібних маскотів і йде мова у кумедному та абсурдному рекламному ролику для навігаційного додатку Google Waze, який пропонує дрібним підприємцям розміщення їхньої реклами.

Взяти, наприклад, ось цього похнюпленого дядечка. Якийсь у нього нездоровий вигляд. Хоча, правду кажучи, таким синюшним він був усе своє «життя». Але тепер через розвиток мобільних технологій, які набагато краще привертають увагу публіки до магазинів, його життя дійсно зійшло на пси.

Синього чоловічка, як і багатьох інших непотрібних маскотів, звільнили з роботи.

«Роками я вкладав всю душу у цю роботу, щоб привести до них покупців», – жаліється він. «А потім я й оком змигнути не встиг, як виявилося, що мій потяг давно пішов».

Ролик «Air Dancer» показує долю цього нещасного «безробітного», який відійшов у минуле через аж надто ефективну рекламу у додатку Waze. Руїни його життя показані у вигляді зворушливого монтажу, в той час як він сумно оповідає свою історію.

«Відколи підприємці стали розміщати рекламу у Waze, щоб привернути увагу водіїв… я став непотрібним».

За цим слідує кожне кліше, яке ми звикли бачити у фільмах про невдах. Навіть бійка у барі, що закінчилася арештом синього чоловічка. Після цього на нього чекає гурток психотерапії для непотрібних маскотів. (Тільки погляньте на того бідолаху у костюмі хот-дога!) А ночами він лежить увесь здутий та втупляє у стелю, чим ще більше засмучує свою пані Синій Чоловічок.

Але кінець кінцем все виявляється не так безнадійно. Оскільки додаток Waze, який зруйнував його життя, його ж і рятує, допомагаючи надувному чоловічкові відкрити танцювальну студію.

Кіно про надувного чоловічка

Під час роботи над роликом креативна команда з тель-авівського відділення Google вирішила уникнути комп’ютерної графіки. Тому всі надувні фігури було пошито вручну.

Творчий дует «Too short for modeling» (Тал Розенталь (Tal Rosenthal) та Ноам Шарон (Noam Sharon) так розповідали про свою роботу над цим відео:

«Ці фігури так гуділи, що всім на майданчику доводилося мати затички у вухах. Якось ми взяли одну додому, щоб провести репетицію перед зйомками, але так нічого й не зробили, бо наші сусіди ледве поліцію не викликали».

«Актор у пабі був надто обережним та спокійним, щоб дійсно лупцювати синього чоловічка. На наше щастя, він виявився фанатом Дієго Марадони. Тож нам достатньо було сказати, що Марадона нікудишній футболіст, щоб розлютити його. І от тоді він виклався на повну».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...