Reebok создал эко-кроссовки из эвкалипта и водорослей

Reebok представил новую модель кроссовок Forever Floatride GROW. В них растительные материалы были использованы вместо искусственных, пишет портал HypeBeast.

Подошва была сделана из природного каучука, верх — ткань из эвкалипта, в качестве клея — масло клещевины. Кроссовки выполнены в нейтральной палитре, без добавления искусственных красителей.

Выпуск этих кроссовок — часть программы бренда [REE]GROW (разработка продукции из натуральных компонентов). У бренда есть также проект [REE]CYCLED (выпуск продукции из переработанных материалов).

Модель Forever Floatride GROW появится в продаже осенью 2020 г.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.