Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Цього року через пандемию коронавірусу Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions було скасовано. Але група агентств Publicis Groupe вирішила провести власний внутрішній конкурс і відзначити кампанії, створені в стінах власних агентств. Цей захід було названо Cannes-Do Awadrs.

З цією метою керівники Publicis Groupe Моріс Леві та Артур Садун особисто прибули до Канн, щоб провести церемонію нагородження власного Cannes-Do Awards 2020 у Палаці Фестивалів. Захід пройде в партнерстві з мером міста Канни, який погодився відкрити двері палацу для Леві і Садуна.

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

«Ми подумали, що важливо зробити цю подію в Каннах, щоб підтримати місто в цей складний час. Я хочу подякувати міському голові та його команді за теплий прийом та партнерство, — сказав Садун. За його словами, наразі у світі забагато “не можна”, тому команда Publicis Groupe хоче відзначити кращі креативні роботи з усієї групи. «Це також спосіб подякувати нашим людям за їхню важку працю в цей важкий період і викликати на їхніх обличчях посмішку», — додає Садун.

Церемонія нагородження Cannes-Do Awards 2020 відбудеться 26 червня о 18:00 онлайн. На конкурс подано 1,400 кампаній з 400 агентств групи (це 60 країн світу, 110 міст). Роботи оцінюватиме журі, яке складатиметься з 25-ти креативних лідерів агентств Publicis Groupe. Журі обере 40 кампаній для шорт-листа, а переможців обиратимуть співробітники групи шляхом голосування на Marcel — внутрішній платформі Publicis Groupe.

Джерело


А тим часом триває LIONS Live — онлайн-захід від організаторів Cannes Lions. На сторінках creativity.ua ми збираємо нотатки з найбільш актуальних тем доповідей.

Очільники журі категорій Creative Business Transformation, Titanium Lions і Creative Effectiveness розповідають про особливості кожної з категорії та наводять приклади кампаній, які могли б у нії перемогти.

Платформа WARC також радує цікавими та корисними доповідями. Зокрема, в ході дослідження WARC для Cannes Lions експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності. А віцепрезидент WARC розповів про ефективність у часи електронної комерції.

Директор комунікаційних стратегій компанії Diageo та бренд-директорка Guinness дають 7 порад щодо підтримки гендерної рівності в рекламі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.