Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Цього року через пандемию коронавірусу Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions було скасовано. Але група агентств Publicis Groupe вирішила провести власний внутрішній конкурс і відзначити кампанії, створені в стінах власних агентств. Цей захід було названо Cannes-Do Awadrs.

З цією метою керівники Publicis Groupe Моріс Леві та Артур Садун особисто прибули до Канн, щоб провести церемонію нагородження власного Cannes-Do Awards 2020 у Палаці Фестивалів. Захід пройде в партнерстві з мером міста Канни, який погодився відкрити двері палацу для Леві і Садуна.

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

«Ми подумали, що важливо зробити цю подію в Каннах, щоб підтримати місто в цей складний час. Я хочу подякувати міському голові та його команді за теплий прийом та партнерство, — сказав Садун. За його словами, наразі у світі забагато “не можна”, тому команда Publicis Groupe хоче відзначити кращі креативні роботи з усієї групи. «Це також спосіб подякувати нашим людям за їхню важку працю в цей важкий період і викликати на їхніх обличчях посмішку», — додає Садун.

Церемонія нагородження Cannes-Do Awards 2020 відбудеться 26 червня о 18:00 онлайн. На конкурс подано 1,400 кампаній з 400 агентств групи (це 60 країн світу, 110 міст). Роботи оцінюватиме журі, яке складатиметься з 25-ти креативних лідерів агентств Publicis Groupe. Журі обере 40 кампаній для шорт-листа, а переможців обиратимуть співробітники групи шляхом голосування на Marcel — внутрішній платформі Publicis Groupe.

Джерело


А тим часом триває LIONS Live — онлайн-захід від організаторів Cannes Lions. На сторінках creativity.ua ми збираємо нотатки з найбільш актуальних тем доповідей.

Очільники журі категорій Creative Business Transformation, Titanium Lions і Creative Effectiveness розповідають про особливості кожної з категорії та наводять приклади кампаній, які могли б у нії перемогти.

Платформа WARC також радує цікавими та корисними доповідями. Зокрема, в ході дослідження WARC для Cannes Lions експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності. А віцепрезидент WARC розповів про ефективність у часи електронної комерції.

Директор комунікаційних стратегій компанії Diageo та бренд-директорка Guinness дають 7 порад щодо підтримки гендерної рівності в рекламі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Усі медичні послуги в смартфоні: Fedoriv Agency презентували оновлений сервіс Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання та мобільний застосунок, у якому зібрано 1500 закладів охорони здоров’я, 11400 лікарів і понад ...

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Креативна агенція vandog agency здійснила ребрендинг Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка (тепер вже ботсаду ім. Гришка). В основу нової ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Nova Poshta Global стирає кордони в онлайн-покупках

Щоб заохотити клієнтів до замовлень по всьому світу, Нова пошта Глобал запустила нову комунікаційну платформу. Стратегію та кампанію розробили в ...

Компанія Kitsoft розробила новий дизайн сайту Верховної Ради України

Новий дизайн сайту Верховної Ради України допомагає орієнтуватися у великій кількості інформації, легко знаходити потрібний контент та забезпечує однакові можливості ...

GOLUBi GROUP создали новое сообщество «Рыбстеров»

Как возникло движение рыбстеров? Клиент готовился запустить в производство новый продукт и обратился в агентство GOLUBi GROUP за решением, под ...