Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Цього року через пандемию коронавірусу Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions було скасовано. Але група агентств Publicis Groupe вирішила провести власний внутрішній конкурс і відзначити кампанії, створені в стінах власних агентств. Цей захід було названо Cannes-Do Awadrs.

З цією метою керівники Publicis Groupe Моріс Леві та Артур Садун особисто прибули до Канн, щоб провести церемонію нагородження власного Cannes-Do Awards 2020 у Палаці Фестивалів. Захід пройде в партнерстві з мером міста Канни, який погодився відкрити двері палацу для Леві і Садуна.

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

«Ми подумали, що важливо зробити цю подію в Каннах, щоб підтримати місто в цей складний час. Я хочу подякувати міському голові та його команді за теплий прийом та партнерство, — сказав Садун. За його словами, наразі у світі забагато “не можна”, тому команда Publicis Groupe хоче відзначити кращі креативні роботи з усієї групи. «Це також спосіб подякувати нашим людям за їхню важку працю в цей важкий період і викликати на їхніх обличчях посмішку», — додає Садун.

Церемонія нагородження Cannes-Do Awards 2020 відбудеться 26 червня о 18:00 онлайн. На конкурс подано 1,400 кампаній з 400 агентств групи (це 60 країн світу, 110 міст). Роботи оцінюватиме журі, яке складатиметься з 25-ти креативних лідерів агентств Publicis Groupe. Журі обере 40 кампаній для шорт-листа, а переможців обиратимуть співробітники групи шляхом голосування на Marcel — внутрішній платформі Publicis Groupe.

Джерело


А тим часом триває LIONS Live — онлайн-захід від організаторів Cannes Lions. На сторінках creativity.ua ми збираємо нотатки з найбільш актуальних тем доповідей.

Очільники журі категорій Creative Business Transformation, Titanium Lions і Creative Effectiveness розповідають про особливості кожної з категорії та наводять приклади кампаній, які могли б у нії перемогти.

Платформа WARC також радує цікавими та корисними доповідями. Зокрема, в ході дослідження WARC для Cannes Lions експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності. А віцепрезидент WARC розповів про ефективність у часи електронної комерції.

Директор комунікаційних стратегій компанії Diageo та бренд-директорка Guinness дають 7 порад щодо підтримки гендерної рівності в рекламі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров – це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...