Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Цього року через пандемию коронавірусу Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions було скасовано. Але група агентств Publicis Groupe вирішила провести власний внутрішній конкурс і відзначити кампанії, створені в стінах власних агентств. Цей захід було названо Cannes-Do Awadrs.

З цією метою керівники Publicis Groupe Моріс Леві та Артур Садун особисто прибули до Канн, щоб провести церемонію нагородження власного Cannes-Do Awards 2020 у Палаці Фестивалів. Захід пройде в партнерстві з мером міста Канни, який погодився відкрити двері палацу для Леві і Садуна.

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

«Ми подумали, що важливо зробити цю подію в Каннах, щоб підтримати місто в цей складний час. Я хочу подякувати міському голові та його команді за теплий прийом та партнерство, — сказав Садун. За його словами, наразі у світі забагато “не можна”, тому команда Publicis Groupe хоче відзначити кращі креативні роботи з усієї групи. «Це також спосіб подякувати нашим людям за їхню важку працю в цей важкий період і викликати на їхніх обличчях посмішку», — додає Садун.

Церемонія нагородження Cannes-Do Awards 2020 відбудеться 26 червня о 18:00 онлайн. На конкурс подано 1,400 кампаній з 400 агентств групи (це 60 країн світу, 110 міст). Роботи оцінюватиме журі, яке складатиметься з 25-ти креативних лідерів агентств Publicis Groupe. Журі обере 40 кампаній для шорт-листа, а переможців обиратимуть співробітники групи шляхом голосування на Marcel — внутрішній платформі Publicis Groupe.

Джерело


А тим часом триває LIONS Live — онлайн-захід від організаторів Cannes Lions. На сторінках creativity.ua ми збираємо нотатки з найбільш актуальних тем доповідей.

Очільники журі категорій Creative Business Transformation, Titanium Lions і Creative Effectiveness розповідають про особливості кожної з категорії та наводять приклади кампаній, які могли б у нії перемогти.

Платформа WARC також радує цікавими та корисними доповідями. Зокрема, в ході дослідження WARC для Cannes Lions експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності. А віцепрезидент WARC розповів про ефективність у часи електронної комерції.

Директор комунікаційних стратегій компанії Diageo та бренд-директорка Guinness дають 7 порад щодо підтримки гендерної рівності в рекламі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Британська компанія Moodbeam розробила браслет для визначення емоцій співробітників

Британська компанія Moodbeam розробила гаджет, який допоможе керівникам контролювати емоційний стан співробітників. Щоб передати дані, користувачу гаджету потрібно натиснути одну ...