Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young, відео з якої можна глянути нижче

Gepostet von Power of Young am Donnerstag, 12. Dezember 2019

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young, відео з якої можна глянути за посиланням.

 

Переможці контесту отримали нагороди від організаторів, а гран-прі – можливість пройти стажування в одній із креативних агенцій Publicis Groupe Ukraine – Leo Burnett, Publicis або Saatchi&Saatchi.

GRAND PRIX контесту отримали:

  • VIDEO AND MOTION COMMUNICATION – Оксана Курмаз із роботою “Anna Rayner – Darkest Blue”
  • VISUAL COMMUNICATION – Гетманчук Андрій, “Interschool. Posters”
  • MUSIC AND SOUND COMMUNICATION – Катерина Гривул, Monsters
  • CONCEPTUAL COMMUNICATION – Жаржайло Михайло, “Блекаути Конституції”

Шоуріл робіт:

А повний список переможців за посиланням: http://pyevent.com.ua/, а також на фб-сторінці https://www.facebook.com/PoYevent/.

Роботи учасників у чотирьох категоріях оцінювали 20 експертів креативної, музичної, кіноіндустрії, митців та інших представників сучасної арт-спільноти з Україні, Чехії, Хорватії та Сербії. Із 290 робіт вони відібрали 113 шортлістів.

До складу журі у категорії CONCEPTUAL COMMUNICATION увійшли: Chief Digital Officer Publicis Groupe Ukraine Максим Хоменко, Chief Strategy Officer Publicis Groupe Ukraine Олексій Осадчий, асоціативний креативний директор Saatchi&Saatchi Ukraine Сергій Білошицький, Client Service Director KINDRED Czech Republic і стратегічний директор Leo Burnett Ukraine Андрій Луценко.

Категорію VISUAL COMMUNICATION оцінювали: художниця та колажистка Світлана Островська, графічна дизайнерка та ілюстраторка Варвара Перекрест, художник і фотограф Олексій Кондаков, креативний директор Leo Burnett Ukraine Анатолій Давидов та креативний директор Saatchi&Saatchi Croatia Ivan Tanić.

В категорії MUSIC AND SOUND COMMUNICATION роботи оцінювали: креативний лідер MOTIVA.ONE Влад Фісун, саундпродюсер та музикант Максим Сікаленко (Cape Cod), незалежний композитор Дмитро Катруша, креативний директор Publicis Groupe Ukraine Костя Шнайдер та креативний директор Leo Burnett Prague Martin Mareš.

П’ятірку журі категорії VIDEO AND MOTION COMMUNICATION представляли: організаторка Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM Анастасія Верлінська, засновник KISFF та KyivMusicFilm Кирило Марікуца, режисерка та засновниця Х.Л.А.М. Ганка Третяк, креативний директор Publicis Ukraine Руслан Паламарчук та креативний директор Saatchi&Saatchi Serbia Ivan Westerveen.

 

Медійну підтримку заходу здійснювала агенція Spark Foundry, що також входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

5 фільмів для розвитку креативного мислення

5 фільмів для розвитку креативного мислення

Креативність уже давно стала новою валютою у світі маркетингу та бізнесу. Сьогодні серед величезного інформаційного потоку помітний і успішний лише ...

Nebo на культурній орбіті

Nebo на культурній орбіті: курс на щось хороше

Привіт, земляни! Команда агенції Nebo ideas agency повернулася на місце зльоту, аби знову розповісти вам про культурні тренди світу. За ...

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Що читати на карантині: поради для коммунікаційників

Що читати на карантині: поради для коммунікаційників

Коммунікаційна агенція prcom підібрала 9 книг, які стануть у нагоді всім маркетологам, піарникам і коммунікаційникам, та допоможуть провести карантин із ...

Союзники в дії

ГО «Точка опори ЮА» запускає проєкт для союзників ЛГБТ

«Союзники в дії» — це сайт та серія активностей для тих та про тих, хто розуміє, що всі люди рівні ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.