Publicis Groupe Ukraine оголосила переможців Power of Young

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young, відео з якої можна глянути нижче

Gepostet von Power of Young am Donnerstag, 12. Dezember 2019

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young, відео з якої можна глянути за посиланням.

 

Переможці контесту отримали нагороди від організаторів, а гран-прі – можливість пройти стажування в одній із креативних агенцій Publicis Groupe Ukraine – Leo Burnett, Publicis або Saatchi&Saatchi.

GRAND PRIX контесту отримали:

  • VIDEO AND MOTION COMMUNICATION – Оксана Курмаз із роботою “Anna Rayner – Darkest Blue”
  • VISUAL COMMUNICATION – Гетманчук Андрій, “Interschool. Posters”
  • MUSIC AND SOUND COMMUNICATION – Катерина Гривул, Monsters
  • CONCEPTUAL COMMUNICATION – Жаржайло Михайло, “Блекаути Конституції”

Шоуріл робіт:

А повний список переможців за посиланням: http://pyevent.com.ua/, а також на фб-сторінці https://www.facebook.com/PoYevent/.

Роботи учасників у чотирьох категоріях оцінювали 20 експертів креативної, музичної, кіноіндустрії, митців та інших представників сучасної арт-спільноти з Україні, Чехії, Хорватії та Сербії. Із 290 робіт вони відібрали 113 шортлістів.

До складу журі у категорії CONCEPTUAL COMMUNICATION увійшли: Chief Digital Officer Publicis Groupe Ukraine Максим Хоменко, Chief Strategy Officer Publicis Groupe Ukraine Олексій Осадчий, асоціативний креативний директор Saatchi&Saatchi Ukraine Сергій Білошицький, Client Service Director KINDRED Czech Republic і стратегічний директор Leo Burnett Ukraine Андрій Луценко.

Категорію VISUAL COMMUNICATION оцінювали: художниця та колажистка Світлана Островська, графічна дизайнерка та ілюстраторка Варвара Перекрест, художник і фотограф Олексій Кондаков, креативний директор Leo Burnett Ukraine Анатолій Давидов та креативний директор Saatchi&Saatchi Croatia Ivan Tanić.

В категорії MUSIC AND SOUND COMMUNICATION роботи оцінювали: креативний лідер MOTIVA.ONE Влад Фісун, саундпродюсер та музикант Максим Сікаленко (Cape Cod), незалежний композитор Дмитро Катруша, креативний директор Publicis Groupe Ukraine Костя Шнайдер та креативний директор Leo Burnett Prague Martin Mareš.

П’ятірку журі категорії VIDEO AND MOTION COMMUNICATION представляли: організаторка Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM Анастасія Верлінська, засновник KISFF та KyivMusicFilm Кирило Марікуца, режисерка та засновниця Х.Л.А.М. Ганка Третяк, креативний директор Publicis Ukraine Руслан Паламарчук та креативний директор Saatchi&Saatchi Serbia Ivan Westerveen.

 

Медійну підтримку заходу здійснювала агенція Spark Foundry, що також входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Останній випуск Twój Weekend: «Каннські Леви» представили чи не найдивнішу платформу для соціальної кампанії

Агенція YMLY&R Poland у своїй кампанії на підтримку гендерної рівності звернулися до всієї країни з, мабуть, найнезвичнішої платформи для такої комунікації.

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.