Продакшн студія Canada нагадує про креативний потенціал нудьги

Не здатна стримати свій потяг до творчості під час карантину команда продакшен студії Canada зробила відео про креативний потенціал нудьги, зібравши його зі свого чималого архіву минулих робіт.

Тоді як деяким креаторам вдається навіть з дому працювати як завжди, багато тих, хто працює у сфері фотографії чи кінематографу зіткнулися з проблемами. Тим, кому для нормальної роботи потрібна велика команда, знімальний майданчик і купа обладнання, творити у звичний спосіб стало неможливо. Продакшн студія Canada (яка базується в Барселоні та Лондоні) повною мірою відчула це на собі. Тому, як зізнався Альваро Джімено (Álvaro Gimeno), ініціатор проєкту: «Ми не могли втриматися від того, щоб не почати вигадувати щось. В нас аж руки свербіли знайти якесь застосування всій цій енергії».

Головною ідеєю було «підбадьорити людей», і оскільки команда не могла повноцінно вести зйомки з дому, креатори вирішили перебрати свій архів і вкласти новий сенс в старі роботи. Вдихнути в них нове життя.

Результатом стала створена спільно з агенцією Flirt відеокомпіляція, яка досліджує креативний потенціал нудьги.

Альваро, який взяв на себе перекопування архіву, пояснив: «Ми обговорювали ту концепцію, де нудьга стає живильним середовищем для креативності. Тому ми одразу вирішили поділити свій мініфільм на дві частини: перша складається зі статичних сцен, де персонажі мляві та знудьговані, а друга – динамічна, творчий спалах».

Щоб трохи звузити монументальну задачу перетрушування архіву, команда задала собі певні рамки. Події, звісно, повинні були всюди розгортатися у приміщенні, до того ж фрагменти мали щось взяти з усіх визначних робіт студії Canada та представляти творчий доробок кожного з її режисерів.

Право на нудьгу

Щодо того, чому команда обрала саме ідею креативності, породженої нудьгою, Альваро пояснив, що, хоча нудьгувати навмисне неможливо, але коли нудьга таки наганяє людину, її можна поставити на службу своєму креативному процесові й досягти неабияких результатів.

«Нудьга – це те, що просто трапляється з нами, – додав він, – і в цьому немає нічого поганого. Тому головне – не гризти себе почуттями тривоги та провини, якщо вам нудно, а натомість побачити в цьому позитивний потенціал».

Креатор зазначив, що ми живемо у часи, коли може скластися таке враження, що ми не маємо права на нудьгу, а непродуктивність – то смертний гріх. Але безперервна продуктивність – зовсім не те, що має на увазі креативна команда Canada.

«Ми недооцінюємо нудьгу, тоді як її не слід уникати за будь-яку ціну, адже вона дає час на роздуми і несе в собі зерно креативності».

У зв’язку з цим Альваро вважає, що, якщо ця робота принесе творче натхнення бодай одній людині, свою місію вони виконали.

А ось так виглядає концептуальна нудьга очима фотографів.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Opel презентує новий фірмовий стиль

Бренд Opel здобув новий вигляд. Філігранно накреслена фірмова емблема, новий шрифт і яскраво-жовтий колір демонструють інноваційний потенціал Бренду. Мета іміджевого ...

Тест з каченятами та розмитий кліп: погляд ззовні та зсередини на життя з порушеннями зору

Французька оптика Droit de Regard й австралійська організація, що тренує собак-поводирів, з різних боків підходять до візуалізації порушень зору.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) закликає закриватися маскою, а не в собі

Соціальна кампанія Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), розроблена агенцією social impact комунікацій plusone, закликає задуматись про своє ...

Marengo

Креативна агенція PROVID створила для Marengo ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями

Самоізоляція змусила нас змінити не лише звички, але й деякі цінності. А також допомогла зрозуміти, що для нас справді важливо. ...

Володимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та державиВолодимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та держави

Володимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та держави

Ми не звикли ототожнювати державу з емоціями, мораллю, духовністю. У нашому розумінні — це машина, якою керує спортивний інтерес та ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...