Продакшн студія Canada нагадує про креативний потенціал нудьги

Не здатна стримати свій потяг до творчості під час карантину команда продакшен студії Canada зробила відео про креативний потенціал нудьги, зібравши його зі свого чималого архіву минулих робіт.

Тоді як деяким креаторам вдається навіть з дому працювати як завжди, багато тих, хто працює у сфері фотографії чи кінематографу зіткнулися з проблемами. Тим, кому для нормальної роботи потрібна велика команда, знімальний майданчик і купа обладнання, творити у звичний спосіб стало неможливо. Продакшн студія Canada (яка базується в Барселоні та Лондоні) повною мірою відчула це на собі. Тому, як зізнався Альваро Джімено (Álvaro Gimeno), ініціатор проєкту: «Ми не могли втриматися від того, щоб не почати вигадувати щось. В нас аж руки свербіли знайти якесь застосування всій цій енергії».

Головною ідеєю було «підбадьорити людей», і оскільки команда не могла повноцінно вести зйомки з дому, креатори вирішили перебрати свій архів і вкласти новий сенс в старі роботи. Вдихнути в них нове життя.

Результатом стала створена спільно з агенцією Flirt відеокомпіляція, яка досліджує креативний потенціал нудьги.

Альваро, який взяв на себе перекопування архіву, пояснив: «Ми обговорювали ту концепцію, де нудьга стає живильним середовищем для креативності. Тому ми одразу вирішили поділити свій мініфільм на дві частини: перша складається зі статичних сцен, де персонажі мляві та знудьговані, а друга – динамічна, творчий спалах».

Щоб трохи звузити монументальну задачу перетрушування архіву, команда задала собі певні рамки. Події, звісно, повинні були всюди розгортатися у приміщенні, до того ж фрагменти мали щось взяти з усіх визначних робіт студії Canada та представляти творчий доробок кожного з її режисерів.

Право на нудьгу

Щодо того, чому команда обрала саме ідею креативності, породженої нудьгою, Альваро пояснив, що, хоча нудьгувати навмисне неможливо, але коли нудьга таки наганяє людину, її можна поставити на службу своєму креативному процесові й досягти неабияких результатів.

«Нудьга – це те, що просто трапляється з нами, – додав він, – і в цьому немає нічого поганого. Тому головне – не гризти себе почуттями тривоги та провини, якщо вам нудно, а натомість побачити в цьому позитивний потенціал».

Креатор зазначив, що ми живемо у часи, коли може скластися таке враження, що ми не маємо права на нудьгу, а непродуктивність – то смертний гріх. Але безперервна продуктивність – зовсім не те, що має на увазі креативна команда Canada.

«Ми недооцінюємо нудьгу, тоді як її не слід уникати за будь-яку ціну, адже вона дає час на роздуми і несе в собі зерно креативності».

У зв’язку з цим Альваро вважає, що, якщо ця робота принесе творче натхнення бодай одній людині, свою місію вони виконали.

А ось так виглядає концептуальна нудьга очима фотографів.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: The ...

Бренди і TikTok. AIR Media-Tech запускає серію AIR Influence MeetUps

Бренди в TikTok. AIR Media-Tech запускає серію AIR Influence MeetUps

Перша безкоштовна онлайн-зустріч AIR Influence MeetUps відбудеться 1 червня 2020 року. Вона буде присвячена можливостям TikTok для брендів в Україні. ...

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.