Популярный украинский артист и продюсер Потап (Алексей Потапенко) стал бренд-амбассадором компании «Фаворит Спорт»

«Зажги игру!»  – новая коммуникационная стратегия, разработанная к 20-летию «Фаворит Спорт».   Компания меняет tone of voice общения со своей целевой аудиторией, подход к коммуникации и продвижению.

«В этом году «Фаворит Спорт» празднует 20 лет своей деятельности в Украине, и это прекрасный повод для внутренних и внешних трансформаций. Мы хотим сказать, что 20 лет – это круто, это отличный повод собраться компанией и зажечь. В этом контексте сотрудничество с Потапом для нас профит и вызов одновременно. Потап как никто другой умеет зажигать в Украине и нам важно остаться с ним в одном ритме и соответствовать требованиям его аудитории», – комментирует партнерство Ник Руденко, директор по маркетингу «Фаворит Спорт».

«Фаворит Спорт» является одним из лидеров sport entertainment и активно содействует развитию спорта в Украине. Поддержкой украинских спортсменов и любовью к спорту известен и Потап – один из лидеров entertainment в сфере шоу-бизнеса.
«Я – профессиональный спортсмен в прошлом, люблю спорт и все, что с ним связано. Все знают меня как человека, который вечно горит энергией, а концерты группы MOZGI – как самые взрывные. Мне приятно наше сотрудничество, потому что мы с «Фаворит Спорт» очень похожи: я всегда нахожусь в поисках фаворитов – в музыке, бизнесе и спорте», – комментирует бренд-амбассадор Потап.

В рамках кампании запланированы различные маркетинговые и спонсорские активности.  Творческий подход к коммуникации и продвижению бренда будет воплощен в digital и ТВ видероликах. Первые результаты партнерства: акционная кампания «Хапай тачку!» и имиджевое видео «Запали гру!».

Креативный сценарий видеороликов разработан компанией MOZGI Ideas и реализован MOZGI Production: «Для коммуникации мы выбрали легкий tone of voice, с юмором, близкий той аудитории, которую хотели привлечь. Такой концепт показал другую сторону Потапа – спортивную и драйвовую. А “Фаворит Спорт” предстал как платформа, где можно зарядиться крутыми эмоциями» – Влад Болсун, креативный директор MOZGI Ideas.

Напиши нам "Хочу приз" ?➞

Свій 20-й день народження святкуємо ми, а круті подарунки отримують наші клієнти?1000 призів, серед яких Skoda Kodiaq та подорожі до Бразилії вже чекають на тебе!Напиши нам та дізнайся, як отримати свій подарунок на сайті Фаворит Спорт?!

Gepostet von Фаворит Спорт am Mittwoch, 24. April 2019

Потап запалює гру разом з Фаворит Спорт!?У цьому році компанія «Фаворит Спорт» святкує 20 років своєї діяльності в Україні і це чудовий привід для внутрішніх та зовнішніх трансформацій. Ми хочемо сказати, що 20 років – це круто! Це відмінний привід зібратися компанією і запалити по повній! У цьому контексті співпраця з Потапом для нас профіт і виклик одночасно. Потап як ніхто інший вміє запалювати в Україні і нам важливо залишитися з ним в одному ритмі та відповідати вимогам його аудиторії?«Я – професійний спортсмен у минулому, люблю спорт і все, що з ним пов'язано. Всі знають мене як людину, яка вічно горить енергією, а концерти групи MOZGI – як самі вибухові. Мені приємне наша співраця, тому що ми з «Фаворит Спорт» дуже схожі: я завжди перебуваю у пошуках фаворитів – в музиці, бізнесі та спорті », – бренд-амбасадор Потап.

Gepostet von Фаворит Спорт am Donnerstag, 2. Mai 2019

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...