Потап зажигает игру

Популярный украинский артист и продюсер Потап (Алексей Потапенко) стал бренд-амбассадором компании «Фаворит Спорт»

«Зажги игру!»  – новая коммуникационная стратегия, разработанная к 20-летию «Фаворит Спорт».   Компания меняет tone of voice общения со своей целевой аудиторией, подход к коммуникации и продвижению.

«В этом году «Фаворит Спорт» празднует 20 лет своей деятельности в Украине, и это прекрасный повод для внутренних и внешних трансформаций. Мы хотим сказать, что 20 лет – это круто, это отличный повод собраться компанией и зажечь. В этом контексте сотрудничество с Потапом для нас профит и вызов одновременно. Потап как никто другой умеет зажигать в Украине и нам важно остаться с ним в одном ритме и соответствовать требованиям его аудитории», – комментирует партнерство Ник Руденко, директор по маркетингу «Фаворит Спорт».

«Фаворит Спорт» является одним из лидеров sport entertainment и активно содействует развитию спорта в Украине. Поддержкой украинских спортсменов и любовью к спорту известен и Потап – один из лидеров entertainment в сфере шоу-бизнеса.
«Я – профессиональный спортсмен в прошлом, люблю спорт и все, что с ним связано. Все знают меня как человека, который вечно горит энергией, а концерты группы MOZGI – как самые взрывные. Мне приятно наше сотрудничество, потому что мы с «Фаворит Спорт» очень похожи: я всегда нахожусь в поисках фаворитов – в музыке, бизнесе и спорте», – комментирует бренд-амбассадор Потап.

В рамках кампании запланированы различные маркетинговые и спонсорские активности.  Творческий подход к коммуникации и продвижению бренда будет воплощен в digital и ТВ видероликах. Первые результаты партнерства: акционная кампания «Хапай тачку!» и имиджевое видео «Запали гру!».

Креативный сценарий видеороликов разработан компанией MOZGI Ideas и реализован MOZGI Production: «Для коммуникации мы выбрали легкий tone of voice, с юмором, близкий той аудитории, которую хотели привлечь. Такой концепт показал другую сторону Потапа – спортивную и драйвовую. А “Фаворит Спорт” предстал как платформа, где можно зарядиться крутыми эмоциями» – Влад Болсун, креативный директор MOZGI Ideas.

Напиши нам "Хочу приз" ?➞

Свій 20-й день народження святкуємо ми, а круті подарунки отримують наші клієнти?1000 призів, серед яких Skoda Kodiaq та подорожі до Бразилії вже чекають на тебе!Напиши нам та дізнайся, як отримати свій подарунок на сайті Фаворит Спорт?!

Gepostet von Фаворит Спорт am Mittwoch, 24. April 2019

Потап запалює гру разом з Фаворит Спорт!?У цьому році компанія «Фаворит Спорт» святкує 20 років своєї діяльності в Україні і це чудовий привід для внутрішніх та зовнішніх трансформацій. Ми хочемо сказати, що 20 років – це круто! Це відмінний привід зібратися компанією і запалити по повній! У цьому контексті співпраця з Потапом для нас профіт і виклик одночасно. Потап як ніхто інший вміє запалювати в Україні і нам важливо залишитися з ним в одному ритмі та відповідати вимогам його аудиторії?«Я – професійний спортсмен у минулому, люблю спорт і все, що з ним пов'язано. Всі знають мене як людину, яка вічно горить енергією, а концерти групи MOZGI – як самі вибухові. Мені приємне наша співраця, тому що ми з «Фаворит Спорт» дуже схожі: я завжди перебуваю у пошуках фаворитів – в музиці, бізнесі та спорті », – бренд-амбасадор Потап.

Gepostet von Фаворит Спорт am Donnerstag, 2. Mai 2019

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...