Посылки Amazon в рождественской рекламе спели хором песню Supertramp (ВИДЕО)

Тем не менее, получилось очень неплохо, во многом благодаря удачному использованию музыкального ряда. Озвучивает ролик знаменитая песня Give a Little Bit, первоначально исполненная Supertramp и лидером группы Роджером Ходжсоном в 1977 году. При этом креативщики застваили петь известный логотип Amazon в виде смайлика со стрелкой.

Ролик опубликован в интернете на различных каналах, в частности, на Youtube британского подразделения бренда. Практически одновременно с выходом рекламного ролика ритейлер анонсировал свою знаменитую «Черную пятницу», когда многие покупатели приобретают новогодние подарки. В этом году в Великобритании интернет-гигант будет предлагать огромные скидки, кучу призов и спецпредложений целых 10 дней – с 17 по 26 ноября.

Разрабатывалась кампания в агентстве Lucky Generals.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/11/8/167129.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.