Porsche выстроил стену из Кайеннов

Компания Porsche провела рекламную акцию в Лос-Анджелесе, на которой представила публике стену с закрепленными на ней моделями спортивного кроссовера Porsche Cayenne масштабом 1:43, пишет MediaPost. Любой посетитель мероприятия мог подойти к стенду и забрать себе приглянувшуюся фигурку.

Всего было роздано 750 миниатюрных копий авто. Создание стены и сама акция были запечатлены в 30-секундном ролике, который бренд выложил у себя на Facebook и в Instagram.

Акция стала продолжением рекламной кампании Porsche «Sportcar Together», в которой бренд показывает разные способы разделить опыт обладания спорткара. К ее созданию были привлечены креативное агентство Cramer-Krasselt и медиаагенство PHD.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...