Сага «Звездные войны» и компания Porsche, известная своими гоночными автомобилями, начали совместный проект. Немецкий автостроитель заключил договор с Lucasfilms, чтобы разработать дизайн для космического корабля.

Михаэль Мауэр, главный дизайнер автостроительной компании, назвал это интересным вызовом – проектирование космического корабля, по виду которого сразу можно будет сказать, что это – Porsche. На первый взгляд у двух компаний мало общего, но на деле они придерживаются одной философии дизайна.

Работа над этим проектом уже идет полным ходом, как в Штутгарте, так и в Сан-Франциско. Но результат совместных трудов будет явлен публике не раньше, чем на экраны выйдет «Скайуокер. Восход», то есть не раньше 20 декабря. Впрочем, увидим мы это детище двух дизайнерских команд не на экране кинотеатров, так как добавлять его в фильм уже все-таки поздновато.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.