Сага «Звездные войны» и компания Porsche, известная своими гоночными автомобилями, начали совместный проект. Немецкий автостроитель заключил договор с Lucasfilms, чтобы разработать дизайн для космического корабля.

Михаэль Мауэр, главный дизайнер автостроительной компании, назвал это интересным вызовом – проектирование космического корабля, по виду которого сразу можно будет сказать, что это – Porsche. На первый взгляд у двух компаний мало общего, но на деле они придерживаются одной философии дизайна.

Работа над этим проектом уже идет полным ходом, как в Штутгарте, так и в Сан-Франциско. Но результат совместных трудов будет явлен публике не раньше, чем на экраны выйдет «Скайуокер. Восход», то есть не раньше 20 декабря. Впрочем, увидим мы это детище двух дизайнерских команд не на экране кинотеатров, так как добавлять его в фильм уже все-таки поздновато.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...