Porsche и Lucasfilms работают над космическим кораблем для «Звездных войн»

Сага «Звездные войны» и компания Porsche, известная своими гоночными автомобилями, начали совместный проект. Немецкий автостроитель заключил договор с Lucasfilms, чтобы разработать дизайн для космического корабля.

Михаэль Мауэр, главный дизайнер автостроительной компании, назвал это интересным вызовом – проектирование космического корабля, по виду которого сразу можно будет сказать, что это – Porsche. На первый взгляд у двух компаний мало общего, но на деле они придерживаются одной философии дизайна.

Работа над этим проектом уже идет полным ходом, как в Штутгарте, так и в Сан-Франциско. Но результат совместных трудов будет явлен публике не раньше, чем на экраны выйдет «Скайуокер. Восход», то есть не раньше 20 декабря. Впрочем, увидим мы это детище двух дизайнерских команд не на экране кинотеатров, так как добавлять его в фильм уже все-таки поздновато.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.