Бренд The North Face удерживает лидирующие позиции на рынке благодаря тому, что он видит потенциал для приключений в повседневной жизни своей аудитории. Так что, чтобы подчеркнуть легкость брендовых пуховиков, агентство INNORED из Сеула запустило кампанию в приключенческом стиле. Эти сверхлегкие куртки именно что взлетели в воздух.

Посетителей магазина The North Face в Сеуле выводили в специально оборудованный двор, в котором были десять больших колодцев. После чего им предлагали попробовать поймать куртку, парящую над одним из колодцев в восходящем потоке воздуха.

На все про все отводилось 60 секунд. Но стоило человеку замешкаться, как куртка проваливалась в колодец и выныривала уже из другого, заставляя «охотника» хорошенько побегать, пытаясь поймать одежку, прежде чем та юркнет под землю.

В результате это становилось очень активной минутой беготни, прыганья и перекатывания по земле в попытках поймать пуховик в момент полета.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...

Гонщики «Формули-1» вийшли на віртуальну трасу (і не лише вони)

Оскільки нинішній спортивний сезон було призупинено, організатори «Формули-1», щоб фанати та гонщики не скучили, перенесли перегони на віртуальну трасу.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.