Подмена колбасок: вегетарианская реклама Unilever Unox

Бренд Unox, принадлежащий компании Unilever, выпустил в Голландии небольшое видео, посвященное его вегетарианским продуктам. Для бренда это – первый мультипликационный ролик, и его создатели приложили все усилия, чтобы поместить в него как можно больше элементов, узнаваемых для голландцев: от погоды до музыки.

Ролик рассказывает небольшую историю о том, как дочка мясника устраивает подмену копченой колбаски, чтобы устроить «вечер без мяса».

Идея заключается в том, что компромисс можно найти всегда. Даже если вы – современный просвещенный подросток, а папа – мясник в третьем поколении.

Всего одной минуты авторам хватило, чтобы рассказать историю целой семьи, вместив в каждый кадр как можно больше информации. Особенно заметно это становится, если поставить видео на паузу и рассмотреть портреты и фотографии на заднем плане.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: унікальний дім на глибині 15 метрів

Пропонуємо вашій увазі невелику подорож на глибину 15 метрів і нижче вглиб земної кулі. Тут розкинувся автономний дім, який за ...

Альтернативний шлях еволюції: стартувала рекламна кампанія від першого натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Стартує нова комунікаційна кампанія Borjomi, присвячена 130-річчю бренду

Borjomi святкує 130-річчя з моменту, коли у Парку мінеральних вод, сучасний Боржомі-Хараґаулі, розпочав свою роботу перший розливний завод. Сьогодні бренд ...