Подивись рекламу – допоможи дітям (ВІДЕО)
Алла Мазур, Лідія Таран, Марічка Падалко та Руслан Сенічкін звертаються до телеглядачів з проханням переглянути рекламний блок 19 грудня 2016 року о 20:10.Всі кошти, отримані від рекламодавців у період прайм-тайму, будуть направлені на придбання ротаційного мікротому – обладнання, необхідного для діагностики онкозахворювань.
 
Онкологія –  причина найбільшої кількості дитячої смертності у світі. Своєчасна і точна діагностика допомагає це передбачити. Для того, щоб ідентифікувати пухлини і запальні процеси, в Європі вже протягом багатьох десятиліть використовують метод імуногістохімії.
 
У Національній лікарні «ОХМАДИТ», куди потрапляють діти з усієї України, немає можливості користуватись цим методом через відсутність обладнання. У відділенні патоморфологічної анатомії щорічно проводять більше 36 тисяч біопсій. Третина з цих аналізів потребують уточнення за допомогою імуногістохімічного дослідження. Саме воно дозволяє встановити остаточний онкологічний діагноз на основі змін у тканинах і «поведінки» клітин.
  
 «Структура пухлини у дорослих і дітей різна, тому ми хочемо створити лабораторію імуногістохімії у дитячій лікарні, так як своєчасна і точна діагностика –  головна умова для перемоги над раком. Сьогодні, на жаль, ми вимушені відправляти зразки тканини у комерційні лабораторії для проведення таких  досліджень», –  розповідає заступник головного лікаря Національної дитячої лікарні «ОХМАДИТ» з медичної частини Тетяна Іванова.
 
За три роки існування акції «День Святого Миколая» канал «1+1» зібрав більше 460 000 гривень. Разом із благодійним фондом «Крона» вдалось придбати роторну центрифугу у відділення переливання крові, а такожспеціальний фазований датчик для ультразвукових досліджень серця і судин маленьких пацієнтів відділення реанімації новонароджених.
 
«Вже третій рік поспіль ми звертаємось до наших телеглядачів з простим проханням – увімкнути рекламу на «1+1». Таким чином ви можете врятувати життя маленьких пацієнтів дитячої лікарні. Цього року всі кошти, які ми заробимо від трансляції рекламного блоку 19 грудня, ми перерахуємо на придбання обладнання для діагностики онкозахворювань.  Для нас дуже важливо, що телеглядачі мають можливість допомогти тим, хто найбільш незахищений, тим більше, що зробити це дуже просто», – говорить PR-директор «1+1 медіа» Світлана Павелецька.
 
«Щороку більше тисячі дітей хворіють на рак. Кожні три дні в Україні помирає одна дитина від цієї жорстокої хвороби. Але 7 з 10 дітей можна вилікувати, якщо виявити рак якомога раніше і правильно підібрати лікування. Кожна хвилина реклами, яку ви переглянете 19 грудня на «1+1», перетвориться на допомогу у боротьбі з дитячим раком», –  говорить координатор благодійного фонду “КРОНА” Лариса Сідєльнік.
 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...