Платформа TikTok учит пользователей быть подипломатичнее

Платформа пользовательского контента TikTok на днях запустила в Индии кампанию, призванную научить публику вести себя ответственней в сети. Основная идея кампании #ЗадумайсяНаСекундочку (#WaitASecToReflect) – убедить людей серьезнее относиться к своему поведению онлайн.

А чтобы найти отклик у завсегдатаев соцсетей, были выпущены три ролика. Каждый из них показывает жизненную ситуацию, хорошо знакомую всем, кто активно общается на онлайн-платформах. Мини-фильмы позволяют «заглянуть в будущее» и увидеть последствия опрометчиво принятых решений, будь то негатив в комментариях или онлайн-зависимость.

Свою кампанию платформа TikTok поместила в контекст известной буддийской идеи недеяния зла. Перефразированная на современный манер она звучит как «не публикуй зло, не делись злым, не комментируй со злобой».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Головна тема – кліматичні зміни: у Великобританії назвали Наукового фотографа року

Королівське фотографічне товариство назвало чотирьох переможців конкурсу, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.