Як працює технічна підтримка в доповненій реальності від платформи Help Lightning

Уявіть таку ситуацію: сидите ви собі вдома (а де ж вам ще зараз бути?) і раптом кабель телемережі перестає працювати. Зазвичай то була б просто неприємна дрібниця, але не зараз. Проблеми з кабельним підключенням означають відсутність телебачення, чи (ще гірше!) інтернету. От тільки як майстрові добратися до вас, щоб все полагодити? По-перше, користі від соціального дистанціювання вам буде небагато, якщо ви збираєтеся впустити в дім сторонню людину. По-друге, можна побитися об заклад, що майстер-ремонтник також не в захваті від необхідності обходити чужі домівки. Але що як майстер міг би розказати та показати вам, як можна діагностувати проблему та полагодити техніку, навіть не переступаючи ваш поріг? Саме таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, й пропонує своїм клієнтам провайдер Cox Cable за допомогою платформи Help Lightning.

Користувачеві достатньо мати смартфон чи планшет з камерою та робочий Wi-Fi або мобільний інтернет. Цього достатньо, щоб працівник служби підтримки бачив те саме, що бачить користувач, і міг вивести на його екран необхідні діаграми, деталі, інструменти чи просто власні руки і у такий спосіб показати, що саме треба зробити.

Як це працює?

По суті додаток Help Lightning поєднує у собі зображення з двох камер: з тієї, що на пристрої клієнта, і тієї, яку спеціаліст технічної підтримки направляє на свої руки. Як результат, виходить комбіноване відео. Таким чином майстер може надати технічну підтримку в доповненій реальності, показуючи, що треба зробити з тим або іншим пристроєм чи кабелем, щоб усе запрацювало.

Ця технологія підтримує функцію телеілюстрації, коли спеціаліст може за потреби зупиняти зображення чи додавати зі свого боку необхідні реальні об’єкти у комбіновану доповнену реальність на екрані.

Телепровайдер Cox Cable, з огляду на нинішню ситуацію, скористався можливістю запропонувати таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, на всіх ринках, де він працює. І не лише він, оскільки серед клієнтів платформи Help Lightning є й такі компанії як Siemens Healthineers, Otis Elevator, Ricoh, Bunn та Johnson Controls, і вони також за потреби можуть надати віртуальну технічну підтримку.

Система Help Lightning не потребує ніякого спеціального обладнання – її додаток можна спокійно запустити на iOS, Android чи у веб-браузері. Цей сервіс також може використовуватися з некомерційною метою. Наприклад, віртуальний експерт може надавати корисні інструкції типу «як встановити дитяче крісло в машині».

Читайте також: «ремонт» у доповненій реальності стосується не лише техніки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...