Як працює технічна підтримка в доповненій реальності від платформи Help Lightning

Уявіть таку ситуацію: сидите ви собі вдома (а де ж вам ще зараз бути?) і раптом кабель телемережі перестає працювати. Зазвичай то була б просто неприємна дрібниця, але не зараз. Проблеми з кабельним підключенням означають відсутність телебачення, чи (ще гірше!) інтернету. От тільки як майстрові добратися до вас, щоб все полагодити? По-перше, користі від соціального дистанціювання вам буде небагато, якщо ви збираєтеся впустити в дім сторонню людину. По-друге, можна побитися об заклад, що майстер-ремонтник також не в захваті від необхідності обходити чужі домівки. Але що як майстер міг би розказати та показати вам, як можна діагностувати проблему та полагодити техніку, навіть не переступаючи ваш поріг? Саме таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, й пропонує своїм клієнтам провайдер Cox Cable за допомогою платформи Help Lightning.

Користувачеві достатньо мати смартфон чи планшет з камерою та робочий Wi-Fi або мобільний інтернет. Цього достатньо, щоб працівник служби підтримки бачив те саме, що бачить користувач, і міг вивести на його екран необхідні діаграми, деталі, інструменти чи просто власні руки і у такий спосіб показати, що саме треба зробити.

Як це працює?

По суті додаток Help Lightning поєднує у собі зображення з двох камер: з тієї, що на пристрої клієнта, і тієї, яку спеціаліст технічної підтримки направляє на свої руки. Як результат, виходить комбіноване відео. Таким чином майстер може надати технічну підтримку в доповненій реальності, показуючи, що треба зробити з тим або іншим пристроєм чи кабелем, щоб усе запрацювало.

Ця технологія підтримує функцію телеілюстрації, коли спеціаліст може за потреби зупиняти зображення чи додавати зі свого боку необхідні реальні об’єкти у комбіновану доповнену реальність на екрані.

Телепровайдер Cox Cable, з огляду на нинішню ситуацію, скористався можливістю запропонувати таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, на всіх ринках, де він працює. І не лише він, оскільки серед клієнтів платформи Help Lightning є й такі компанії як Siemens Healthineers, Otis Elevator, Ricoh, Bunn та Johnson Controls, і вони також за потреби можуть надати віртуальну технічну підтримку.

Система Help Lightning не потребує ніякого спеціального обладнання – її додаток можна спокійно запустити на iOS, Android чи у веб-браузері. Цей сервіс також може використовуватися з некомерційною метою. Наприклад, віртуальний експерт може надавати корисні інструкції типу «як встановити дитяче крісло в машині».

Читайте також: «ремонт» у доповненій реальності стосується не лише техніки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.