Як працює технічна підтримка в доповненій реальності від платформи Help Lightning

Уявіть таку ситуацію: сидите ви собі вдома (а де ж вам ще зараз бути?) і раптом кабель телемережі перестає працювати. Зазвичай то була б просто неприємна дрібниця, але не зараз. Проблеми з кабельним підключенням означають відсутність телебачення, чи (ще гірше!) інтернету. От тільки як майстрові добратися до вас, щоб все полагодити? По-перше, користі від соціального дистанціювання вам буде небагато, якщо ви збираєтеся впустити в дім сторонню людину. По-друге, можна побитися об заклад, що майстер-ремонтник також не в захваті від необхідності обходити чужі домівки. Але що як майстер міг би розказати та показати вам, як можна діагностувати проблему та полагодити техніку, навіть не переступаючи ваш поріг? Саме таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, й пропонує своїм клієнтам провайдер Cox Cable за допомогою платформи Help Lightning.

Користувачеві достатньо мати смартфон чи планшет з камерою та робочий Wi-Fi або мобільний інтернет. Цього достатньо, щоб працівник служби підтримки бачив те саме, що бачить користувач, і міг вивести на його екран необхідні діаграми, деталі, інструменти чи просто власні руки і у такий спосіб показати, що саме треба зробити.

Як це працює?

По суті додаток Help Lightning поєднує у собі зображення з двох камер: з тієї, що на пристрої клієнта, і тієї, яку спеціаліст технічної підтримки направляє на свої руки. Як результат, виходить комбіноване відео. Таким чином майстер може надати технічну підтримку в доповненій реальності, показуючи, що треба зробити з тим або іншим пристроєм чи кабелем, щоб усе запрацювало.

Ця технологія підтримує функцію телеілюстрації, коли спеціаліст може за потреби зупиняти зображення чи додавати зі свого боку необхідні реальні об’єкти у комбіновану доповнену реальність на екрані.

Телепровайдер Cox Cable, з огляду на нинішню ситуацію, скористався можливістю запропонувати таку послугу, як технічна підтримка в доповненій реальності, на всіх ринках, де він працює. І не лише він, оскільки серед клієнтів платформи Help Lightning є й такі компанії як Siemens Healthineers, Otis Elevator, Ricoh, Bunn та Johnson Controls, і вони також за потреби можуть надати віртуальну технічну підтримку.

Система Help Lightning не потребує ніякого спеціального обладнання – її додаток можна спокійно запустити на iOS, Android чи у веб-браузері. Цей сервіс також може використовуватися з некомерційною метою. Наприклад, віртуальний експерт може надавати корисні інструкції типу «як встановити дитяче крісло в машині».

Читайте також: «ремонт» у доповненій реальності стосується не лише техніки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Poster_VR_Collider

27 жовтня відбудеться онлайн-презентація проєкту Оксани Чепелик «VR Колайдер»

Арт-резиденцію в ZK/U — Центрі мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є «місто», було переформатовано в онлайн VR-проєкт, що ...

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.