Платье Афродиты из пены

 Платье было создано креативным учёным Гэри Кассом (Gary Cass) и модным дизайнером Донной Франклин. Платье изготовлено с помощью добавления бактерий к ферментированному пиву, что помогло создать волокна, напоминающие хлопок. Результатом стала ткань, названная «ферментированной модой», или микробиальная целлюлоза Nanollose. Объясняя процесс изготовления платья, Касс рассказал: «Вы добавляете ацетобактерии в жидкое пиво. Эти бактерии «выпивают» пиво и превращают жидкость в твёрдые волокна».

Это платье — не первая попытка Касса создать подобный материал. Впервые он обнаружил, что может изготавливать такую ткань в 1990-х годах, когда случайно оставил открытой цистерну с вином, работая в винограднике. В результате в неё проник кислород, и образовались ацетобактерии. В течение недели 10 000 литров вина превратились в материал, который можно использовать для создания платьев.

В то время как первое винное платье необходимо было постоянно держать во влажном состоянии, и оно пахло вином, пивное платье довольно гибкое и в сухом состоянии. Кроме того, оно не обладает запахом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Погнуті стовпи: ось уже 9 років нідерландський дизайнер працює над дивним проєктом

Дизайнер Онно Блейз вже впродовж багатьох років видивляється погнуті стовпи на узбіччях доріг. Він встиг зібрати 1400 фотографій, присвячених цій темі.

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...

Вітрини ЦУМ визнали найкращими на міжнародному конкурсі VMSD’s 2020 International Visual Competition

Проєкт оформлення новорічних вітрин ЦУМ «Фабрика Подарунків» був визнаний кращим проєктом року за версією американського журналу VMSD (Visual Merchandising and ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...