Пластиковая рыба – беда морских животных

Бренд напитков Сorona и природоохранная организация Parely for the Oceans к Дню Земли создали анимационный ролик «THE FISH», который показывает, насколько опасны для животных все эти аппетитно выглядящие кусочки пластика.

В этом ролике показано, что разноцветные вилки, ложки и кубики Лего, извлеченные из давно умершей черепахи, не потеряли своей аппетитности и сейчас. И чайки и прочие животные вполне могут на них польститься.

Авторы видео напоминают, что представители 800 видов животных постоянно гибнут из-за пластика. Сам же пластик – неубиваем. А единственный живой вид, который не ест пластик, собственно, и выбрасывает его в океаны.

Аниматор Адам Песапейн (PES), который создавал этот ролик покадрово, заметил: «Спасение морей от загрязнения пластиком напоминает покадровую анимацию. Вначале кажется, будто это монументальное задание вам не по плечу. Но потом вы делаете кадр за кадром. Точно так же постепенно можно решить и эту проблему».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Хліба й видовищ! Євген Уткін про сучасний інфопростір, штучний інтелект і повернення до цінностей

Медіа Сreativity.ua виступило ексклюзивним інфопартнером конференції «Інформоперація Різдво», яку ініціювала Рада інформбезпеки та кіберзахисту, і публікує тези деяких виступів спікерів. ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Nebo на культурній орбіті:

Nebo на культурній орбіті: знову про Netflix, хроніки Twitter та планета, яка має три сонця

Привіт, земляни! Святковий настрій потроху закінчується, чого не скажеш про новини і тренди. Доносимо коротко і по суті, аби не ...