Pit Bull FIGHT – нове слово в культурі проведення змішаних боїв

Бренд PIT BULL поклав початок бійцівському шоу абсолютно нового формату – онлайн-турніру Pit Bull FIGHT. В основі концепції – проведення змішаних боїв серед представників різних видів бойових мистецтв та бійцівських шкіл із метою визначити найстійкішого духом та найрозвиненішого тілом «файтера по життю», образ якого традиційно втілює культура PIT BULLТМ. Поєдинки проводитимуться щотижня в режимі онлайн на віртуальному октагоні, розташованому на атмосферному майданчику в «трушному» стилі PIT BULLТМ.

«Ми продовжуємо розвивати власні медіапроекти в рамках портфеля наших брендів: розширюємо територію присутності, збільшуємо частоту та період взаємодії з аудиторією. Основна ідея – доповнити та частково замінити традиційну рекламу, яка стає все менш ефективною, більш нативними форматами, які викликають щирий інтерес у сучасного споживача. В Україні якісний файт-контент в онлайні-форматі для масової аудиторії ніхто не створює, тому ми правомірно вважаємо себе новаторами», – прокоментував нове починання Геннадій Довгань, маркетинг-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Pit Bull FIGHT не передбачає наявності традиційних змагань та стандартних правил, рейтингів і промоутерів. Канони від самого початку встановлені ідеологами проекту, і дають можливість відібрати найяскравіших та найамбітніших учасників, відомих своєю неординарністю у вузьких професійних колах. Непрогнозованість результату, адреналін живого зіткнення, відсутність надокучливого комерційного лиску – саме ті характерні риси Pit Bull FIGHT, які приваблюють цільову аудиторію бренда, схильну до нонконформістського образу мислення.

«PIT BULL продовжує формувати певний “кодекс честі” в стихії вулиць мегаполіса та об’єднувати довкола себе людей, що мають міцний стрижень. Ми пишаємося своєю місією виводити істинні таланти з надр невідомості й надавати їм той левел публічної уваги, на який вони чесно заслуговують», – підсумувала Олена Чувакіна, бренд-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Про публічний старт нового проекту сповістив реліз маніфесту, який відбувся на YouTube-каналі Pit Bull FIGHT. Монохромний відеоряд, що відтворює трудові будні спортсменів у маленьких залах великих міст, щоденну роботу над собою відображує загальну естетику PIT BULLТМ: тріумф сильної незалежної особистості, яка неухильно прямує своїм шляхом.

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі й аналізуємо інтереси аудиторії. Великий відсоток споживачів переглядає в інтернеті бої, інтерв’ю та шоу, пов’язані з ними. Ми не хотіли займати цю територію в ролі спонсора. Як і проект Pit Bull Battle, який вже відзначає 6-ий сезон, ми вирішили будувати комунікаційну платформу в ролі промоутера. Щотижня починаючи з серпня виходитимуть бої серед представників різних стилів. Тон комунікації: неспортивно про спорт. Один із наших коментаторів – відомий блогер Київстонер. Маніфест записали з популярним у київській тусовці репером НКНКТ. Гра обіцяє бути в довгу, подивимося», – поділився деталями Іван Базар, засновник агентства Oddee, співавтор проекту.

Всього в першому сезоні Pit Bull FIGHT візьмуть участь 14 спортсменів. Дві чоловічі четвірки у ваговій категорії 68–70 кг та одна – 85 кг проведуть по два півфінальні бої та одному фінальному. Ми побачимо, на що здатні представники школи американського кікбоксингу Владислав Фостенко, Дмитро П’ятницький та Олександр Тен, і японського кікбоксингу (K-1) – Ніджат Валієв та Олексій Вершинін. Свої здібності продемонструють тайські боксери Владислав Григор’єв та Анатолій Шпонарський, кудисти Сергій Вишневський та Дем’ян Бундза. Артем Веклич захищатиме честь найбільш видовищного та жорсткого стилю карате – кіокушинкай, Олександр Мухін – рукопашного бою, а Леонід Ушкалов – ушу саньда. Також у протистоянні покаже свою витончену міць одна жіноча пара – Влада Кухаренко та Катерина Свергуненко.

Перший онлайн-бій буде проведено між представником кудо Сергієм Вишневським на прізвисько «Танцюрист» та Владиславом «Лідером» Григор’євим, що презентує тайський бокс. Видовищна подія чекає на глядацькі відгуки вже з 12 серпня.

Інтерв’ю з кожним спортсменом, єдиноборство, яке він представляє, його місце в турнірній сітці й записи проведених боїв доступні на сайті Pit Bull FIGHT. Відстежувати динаміку розвитку подій можна на Instagram-сторінці проекту.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Онлайн-інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? Лише три неЧарівні пігулки: Технологія, Креатив та Комунікація! Команда ...

KFC Малайзія створила плейлист, який відмітив кожен день, коли ресторани мережі були закриті

Через всесвітній карантин не тільки людям довелось несолодко. Неживі предмети також увесь цей час сумували за людьми і галасливими компаніями. ...

Стріт-арт від Stella Artois допомагає людям дотримуватися дистанції

Знаменитий пивний бренд Stella Artois створив величезний яскравий стріт-арт розміром 28х14 метрів прямо в самому центрі відомого лондонського району Brick ...

Великий ребрендинг: «Перехід Аутдор» змінює лого та переходить у цифровий формат

Ринок зовнішньої реклами, попри складнощі під час карантину, знову відновлюється. Крім того, деякі гравці не гаяли час, а провели його ...

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.