Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

«Напівречі» як окраса домашнього офісу

Пивний бренд Foster’s останнім часом почав пропонувати споживачам купувати половинчасті речі. Задля доброї справи, звісно. Під час відеодзвінків ми дуже часто бачимо лише половину речей, які оточують співбесідника по той бік екрану. І навпаки. Куточок одного, краєчок другого, щось таке невловиме, що дуже складно розгледіти в лівому нижньому кутку екрану тощо.

Іронічно інтерпретуючи актуальні для багатьох і досі реалії роботи з дому, цей австралійський пивний бренд та агенція adam&eveDDB створили п’ять стильних «напівпродуктів». Після чого виставили їх на продаж на eBay у Великобританії, щоб у такий спосіб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Половинчасті речі включають в себе доволі стильний напівгодинник (який, вочевидь, показує правильний час лише один раз на добу).

Також серед них є напівколонка (яка не грає навіть на половинній гучності).

Щоправда, обидва ці предмети є виключно декоративними. А ось лампа та гітара, на відміну від них, є цілком функціональними. Принаймні ця лампа здатна пролити напівсвітло на хаотичне домашнє життя, а на гітарі можна брати напівакорди.

І завершує цей список «напівречей» голова оленя. Хоча вона не стільки половинчаста, скільки, скоріше, на три чверті. Втім, їй і цього вистачить, щоб свердлити вас поглядом у спину.

Навіть дивно, що пивний бренд не став пропонувати напівкелихи на додачу до всього цього.

Так, звісно, розпиляти щось навпіл ви могли б і самі. Але навряд чи з того б вийшло щось майстерне. А половинчасті речі, які пропонує бренд Foster’s – витвори відомого дизайнера Бена Міллера і являють вони собою справжні сюрреалістичні витвори мистецтва.

Напівпіжама/напівкостюм – діловий одяг для віддаленої роботи

Оскільки багато ділових зустрічей та чимала частина спілкування з колегами перебралися у формат відеоконференцій, які показують лише верхню частину тулуба, давній жарт про піджак зверху й шорти знизу для декого перестав бути жартом і перетворився на реальність.

Тому японська креативна агенція Whatever вирішила, що немає жодної причини чому б такий напівділовий-напідомашній стиль не міг на майбутнє стати своєрідною уніформою для тих, хто працює віддалено. З таких міркувань і було створене вбрання «WFH Jammies» – одяг, який здається формальним на відео, але за кадром він зручний, м’який та просторий.

Колекція напівпіжам була випущена у трьох стилях, а її співавтором став модний дизайнер Акіхіко Кімура.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...