Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

«Напівречі» як окраса домашнього офісу

Пивний бренд Foster’s останнім часом почав пропонувати споживачам купувати половинчасті речі. Задля доброї справи, звісно. Під час відеодзвінків ми дуже часто бачимо лише половину речей, які оточують співбесідника по той бік екрану. І навпаки. Куточок одного, краєчок другого, щось таке невловиме, що дуже складно розгледіти в лівому нижньому кутку екрану тощо.

Іронічно інтерпретуючи актуальні для багатьох і досі реалії роботи з дому, цей австралійський пивний бренд та агенція adam&eveDDB створили п’ять стильних «напівпродуктів». Після чого виставили їх на продаж на eBay у Великобританії, щоб у такий спосіб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Половинчасті речі включають в себе доволі стильний напівгодинник (який, вочевидь, показує правильний час лише один раз на добу).

Також серед них є напівколонка (яка не грає навіть на половинній гучності).

Щоправда, обидва ці предмети є виключно декоративними. А ось лампа та гітара, на відміну від них, є цілком функціональними. Принаймні ця лампа здатна пролити напівсвітло на хаотичне домашнє життя, а на гітарі можна брати напівакорди.

І завершує цей список «напівречей» голова оленя. Хоча вона не стільки половинчаста, скільки, скоріше, на три чверті. Втім, їй і цього вистачить, щоб свердлити вас поглядом у спину.

Навіть дивно, що пивний бренд не став пропонувати напівкелихи на додачу до всього цього.

Так, звісно, розпиляти щось навпіл ви могли б і самі. Але навряд чи з того б вийшло щось майстерне. А половинчасті речі, які пропонує бренд Foster’s – витвори відомого дизайнера Бена Міллера і являють вони собою справжні сюрреалістичні витвори мистецтва.

Напівпіжама/напівкостюм – діловий одяг для віддаленої роботи

Оскільки багато ділових зустрічей та чимала частина спілкування з колегами перебралися у формат відеоконференцій, які показують лише верхню частину тулуба, давній жарт про піджак зверху й шорти знизу для декого перестав бути жартом і перетворився на реальність.

Тому японська креативна агенція Whatever вирішила, що немає жодної причини чому б такий напівділовий-напідомашній стиль не міг на майбутнє стати своєрідною уніформою для тих, хто працює віддалено. З таких міркувань і було створене вбрання «WFH Jammies» – одяг, який здається формальним на відео, але за кадром він зручний, м’який та просторий.

Колекція напівпіжам була випущена у трьох стилях, а її співавтором став модний дизайнер Акіхіко Кімура.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Poster_VR_Collider

27 жовтня відбудеться онлайн-презентація проєкту Оксани Чепелик «VR Колайдер»

Арт-резиденцію в ZK/U — Центрі мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є «місто», було переформатовано в онлайн VR-проєкт, що ...

LIONS Live: McCann Tel Aviv та IKEA розповідають про проєкт ThisAbles

Агенція McCann Tel Aviv запустила проєкт ThisAbles, створивши серію аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.