Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

«Напівречі» як окраса домашнього офісу

Пивний бренд Foster’s останнім часом почав пропонувати споживачам купувати половинчасті речі. Задля доброї справи, звісно. Під час відеодзвінків ми дуже часто бачимо лише половину речей, які оточують співбесідника по той бік екрану. І навпаки. Куточок одного, краєчок другого, щось таке невловиме, що дуже складно розгледіти в лівому нижньому кутку екрану тощо.

Іронічно інтерпретуючи актуальні для багатьох і досі реалії роботи з дому, цей австралійський пивний бренд та агенція adam&eveDDB створили п’ять стильних «напівпродуктів». Після чого виставили їх на продаж на eBay у Великобританії, щоб у такий спосіб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Половинчасті речі включають в себе доволі стильний напівгодинник (який, вочевидь, показує правильний час лише один раз на добу).

Також серед них є напівколонка (яка не грає навіть на половинній гучності).

Щоправда, обидва ці предмети є виключно декоративними. А ось лампа та гітара, на відміну від них, є цілком функціональними. Принаймні ця лампа здатна пролити напівсвітло на хаотичне домашнє життя, а на гітарі можна брати напівакорди.

І завершує цей список «напівречей» голова оленя. Хоча вона не стільки половинчаста, скільки, скоріше, на три чверті. Втім, їй і цього вистачить, щоб свердлити вас поглядом у спину.

Навіть дивно, що пивний бренд не став пропонувати напівкелихи на додачу до всього цього.

Так, звісно, розпиляти щось навпіл ви могли б і самі. Але навряд чи з того б вийшло щось майстерне. А половинчасті речі, які пропонує бренд Foster’s – витвори відомого дизайнера Бена Міллера і являють вони собою справжні сюрреалістичні витвори мистецтва.

Напівпіжама/напівкостюм – діловий одяг для віддаленої роботи

Оскільки багато ділових зустрічей та чимала частина спілкування з колегами перебралися у формат відеоконференцій, які показують лише верхню частину тулуба, давній жарт про піджак зверху й шорти знизу для декого перестав бути жартом і перетворився на реальність.

Тому японська креативна агенція Whatever вирішила, що немає жодної причини чому б такий напівділовий-напідомашній стиль не міг на майбутнє стати своєрідною уніформою для тих, хто працює віддалено. З таких міркувань і було створене вбрання «WFH Jammies» – одяг, який здається формальним на відео, але за кадром він зручний, м’який та просторий.

Колекція напівпіжам була випущена у трьох стилях, а її співавтором став модний дизайнер Акіхіко Кімура.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

XII Международный фестиваль рекламы «Белый Квадрат» объявил победителей

9 июля Международный фестиваль рекламы «Белый Квадрат» наградил победителей. В этом году за фестивальные награды боролось 937 работ от участников ...

«Моршинська» закликає сортувати пластик і запускає проєкт «Зелена торба»

З липня 2020 року бренд природної мінеральної води «Моршинська» в рамках програми «Разом за природу» запускає соціально-екологічну програму «Зелена торба» ...

Новий додаток від Epic Games дозволяє переносити міміку в ігровий рушій Unreal Engine

Додаток Live Link Face дозволяє записувати міміку та напряму імпортувати її в ігровий рушій Unreal Engine, використовуючи лише фронтальну камеру iPhone.

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Кабмін проголосував за виділення фінансування на розвиток культури і креативних індустрій

Сьогодні на засіданні Кабінет міністрів України проголосував за виділення фінансування культури та креативних індустрій. На даному етапі кошти виділено в ...