Пицца на высоте 5895 м над уровнем моря

Американская сеть пиццерий Pizza Hut вошла в Книгу рекордов Гиннесса после того, как осуществила доставку на вершину горы Килиманджаро. Об этом сообщается на сайте Guinness World Records.

Генеральный менеджер ресторанов в Африке Рандэлл Блэкфорд (Randall Blackford), сотрудники сети и профессиональные гиды подняли пиццу «Пепперони» на высоту 5,8 тысячи метров. Таким образом они побили рекорд по доставке пиццы на самую высокую точку на суше. На путешествие у команды ушло четыре дня.

Вместе с представителями Pizza Hut в доставке также участвовали сотрудники американской корпорации Yum! Brands, которая специализируется на сфере общественного питания. Видеозапись, на которой запечатлено восхождение, была опубликована на YouTube-канале Guinness World Records.

По словам президента сети Милинда Панты (Milind Pant), восхождением компания отметила открытие своего ресторана в Танзании, которая стала сотой страной, где представлена Pizza Hut.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.