Португальский скульптор Филипе Вилас-Боас пронес по улицам Лиссабона огромную синюю букву «f» на манер креста. Этот перформанс являлся своеобразным комментарием к роли социальных медиа в нашей жизни. Этим действом скульптор стремится обратить внимание общества на такие проблемы цифровых платформ как конфиденциальность, тотальный надзор и предвзятые алгоритмы.

«Крестный ход» начался с галереи современного искусства Zaratan, а закончился на вершине холма в парке Эштрела. Там-то и состоялось символическое «воздвижение» этой скульптуры.

Конструкция из дерева и гвоздей достигала в высоту 3,5 метров. Она является частью выставки «Эдем» (EDEN) Вилас-Боаса.

Это уже не первая работа скульптора, которая затрагивает политические, социальные и экологические последствия цифровых медиа-платформ.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...