Перелет через Ла-Манш на ховерборде состоялся

После провальной первой попытки, сделанной в конце июля, французский изобретатель Фрэнки Запата в воскресенье, 4 августа, успешно пересек пролив Ла-Манш на своем ховерборде Flyboard Air.

Он вылетел из Сангатт (Франция) и 22 минуты спустя прибыл в Дувр (Англия). Во время перелета его ховерборд двигался со скоростью до 170 км/час.

Перелет проводился в два захода с пит-стопом на полпути для дозаправки. Запас топлива изобретатель вез с собой.

Это была вторая попытка Фрэнки Запаты пересечь Ла-Манш. Первая закончилась тем, что изобретатель свалился в воду, пытаясь приземлиться на палубу корабля. Неудачу он пояснил ветреной погодой, из-за чего судно сильно раскачивалось на волнах. В результате он, пусть всего на несколько сантиметров, но промахнулся. Но пообещал сделать вторую попытку.

Во второй раз он выбрал немного другой маршрут, а корабль, выполняющий роль заправочной платформы, был крупнее.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.