Перелет через Ла-Манш на ховерборде состоялся

После провальной первой попытки, сделанной в конце июля, французский изобретатель Фрэнки Запата в воскресенье, 4 августа, успешно пересек пролив Ла-Манш на своем ховерборде Flyboard Air.

Он вылетел из Сангатт (Франция) и 22 минуты спустя прибыл в Дувр (Англия). Во время перелета его ховерборд двигался со скоростью до 170 км/час.

Перелет проводился в два захода с пит-стопом на полпути для дозаправки. Запас топлива изобретатель вез с собой.

Это была вторая попытка Фрэнки Запаты пересечь Ла-Манш. Первая закончилась тем, что изобретатель свалился в воду, пытаясь приземлиться на палубу корабля. Неудачу он пояснил ветреной погодой, из-за чего судно сильно раскачивалось на волнах. В результате он, пусть всего на несколько сантиметров, но промахнулся. Но пообещал сделать вторую попытку.

Во второй раз он выбрал немного другой маршрут, а корабль, выполняющий роль заправочной платформы, был крупнее.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

15 липня відбудеться онлайн-конференція Technologication про технології для бізнесу

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.