Після гіперпродуктивного року, який став для Олі Полякової тріумфальним, напередодні новорічних і Різдвяних свят співачка випускає несподівану колаборацію з мережею супермаркетів АТБ.

Тепер на «Королеву Ночі» можна не тільки дивитися, а й скуштувати. В рамках співпраці з АТБ шанувальники співачки отримають не тільки гумористичне відео, а й нову лінію цукерок «Королева Ночі» і «П’яна вишня», а також шампанське, випущене під однойменним брендом «Королева Ночі».

У новому відеоролику співачка розкриває всю правду про сучасних королев, які після опівночі перетворюються в нічних жриць. І за 4 хвилини демонструє всі слабкості тонкої жіночої натури, з якими знайома кожна дівчина в нерівній битві з відкритим холодильником після 23:59.

Яскраві образи, фірмова пластика, тонкий гумор і легка самоіронія — це те, що виділяє роботи Полякової серед мільйонів інших. Спеціально для зйомок «Нічна жриця» співачка залучила переможців і учасників-переможців п’яти сезонів шоу «Ліга сміху», почесним тренером якого поп-діва є протягом чотирьох років. Режисерами нового відео виступили Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.