Після гіперпродуктивного року, який став для Олі Полякової тріумфальним, напередодні новорічних і Різдвяних свят співачка випускає несподівану колаборацію з мережею супермаркетів АТБ.

Тепер на «Королеву Ночі» можна не тільки дивитися, а й скуштувати. В рамках співпраці з АТБ шанувальники співачки отримають не тільки гумористичне відео, а й нову лінію цукерок «Королева Ночі» і «П’яна вишня», а також шампанське, випущене під однойменним брендом «Королева Ночі».

У новому відеоролику співачка розкриває всю правду про сучасних королев, які після опівночі перетворюються в нічних жриць. І за 4 хвилини демонструє всі слабкості тонкої жіночої натури, з якими знайома кожна дівчина в нерівній битві з відкритим холодильником після 23:59.

Яскраві образи, фірмова пластика, тонкий гумор і легка самоіронія — це те, що виділяє роботи Полякової серед мільйонів інших. Спеціально для зйомок «Нічна жриця» співачка залучила переможців і учасників-переможців п’яти сезонів шоу «Ліга сміху», почесним тренером якого поп-діва є протягом чотирьох років. Режисерами нового відео виступили Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...