Новый клип Гарри Стайлза: когда твой лучший друг – рыбка

Музыкальный клип Гарри Стайлза на песню «Adore You», снятый режиссером Дэвидом Мейерсом, на протяжении почти восьми минут рассказывает историю о любви, надежде и рыбацких суевериях.

Место действия – вымышленный и очень депрессивный даже на карте остров Эрода. Так что главный герой с его сияющей улыбкой смотрится белой вороной на фоне местных.

Отчаявшись найти понимание, он отправляется к морю. Топиться. Но прежде, чем произойдет непоправимое, на камни выпрыгивает рыбка. И это становится началом прекрасной дружбы.

А по мере того, как растет радость нашего лирического героя, растет и рыбка.

Британцам остров Эрода может показаться странно знакомым. Всё потому, что Эрода – это, в сущности, Шотландия. А городок – собирательный образ, отснятый в шотландских городах Кокензи, Порт Сетон и Сент-Эббс.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Kyiv Art Fair відбудеться з 20 по 23 серпня на новій локації — Parkovy

Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.