Ники Минаж исполняет хип-хоп для владелицы нового Mercedes

В новой кампании Mercedes «Just Like You» от агентства Antoni мы увидим новый Mercedes A-Class, который похож на смартфон на колесах, так как имеет множество новых функций.

Используя беззаботный тон, кампания «Just Like You» рассказывает короткие истории людей, использующих автомобиль Mercedes A-Class, раскрывая таким образом все его новые возможности: автомобиль может взаимодействовать с водителем с помощью касания или голоса, автомобиль можно открыть с помощью своего телефона, можно настроить дизайн дисплея и положения сиденья, а также многое другое.

Настоящей звездой рекламы стала певица Ники Минаж, которая появилась в рекламе на пассажирском сиденье автомобиля после того, как водитель попросила машину включить ей какой-то хип-хоп.

Ролик был снят в Мадриде, транслируется на телевидении, в социальных сетях, на цифровых носителях, также будет размещен в наружной и печатной рекламе.

Диана Мехедок

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.