Неуважне водіння в середньовічному антуражі: яке відео перемогло на конкурсі Split Second 2020

В 2018 році креативна студія Taboo заснувала в Австралії кіноконкурс для Комісії з боротьби з ДТП. Мета його – пояснити молоді небезпеку втупляння в телефон, коли ти за кермом автомобіля. Конкурс під назвою Split Second Film запрошує молодих кінематографістів (від 18 до 25 років) розробити ідею для фільму на 45 секунд, який би висвітлював цю проблему.

І ось нещодавно ідея-переможець 2020 року отримала своє втілення на екрані, показавши неуважне водіння в середньовічному антуражі. Перед королівським судом постала молода дівчина, яка в’їхала конякою у ринкову ятку. Що ж вона робила, замість того, щоб уважно правити конем? А ось що:

Конкурс відбувається вже третій рік поспіль, і попередні переможці, які показали бар «На тому світі» і чергу перед райськими воротами, теж не позбавлені чорного гумору:

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Don’t Just Share, Care! До Дня Землі Ренді Цукерберг закликає перейти від лайків до реальних справ

Бренд SodaStream, провідний виробник газованих напоїв у США, розпочав свою кампанію до Дня Землі 2021 під слоганом Don’t Just Share, ...

Google підготував дудл до Дня Землі

Сьогодні Google разом з усім світом святкує День Землі новим дудлом. Цього року дудл до Дня Землі присвячений масовому висадженню ...

Рекрутингова агенція відтворює високе мистецтво живопису

«Рекрутингова агенція» звучить не надто захопливо, але ось на яке мистецтво перетворили її бриф креативники Zambezi та режисер Джонні Грін.

Гламур та реальність: Dove показує зворотний процес створення селфі

Кожна дія прокручується у зворотному порядку, крок за кроком скасовуючи все, що було зроблено з цим фото, аж доки ми не бачимо справжнє обличчя.

AVE Carbon 2021 влаштовує серію подій

Гейміфікований медіа-арт простір Carbon влаштовує серію неповторних подій на своєму майданчику. На глядачів чекає симбіоз відбірної експериментальної музики та візуальних ...

Короткий візит у останній день Помпеї: Алекса «допомагає допомагати» з домашнім завданням

В новому відео Алекса «переносить» головного героя в останній день Помпеї, в той хаос, який панує перед виверженням Везувію у 79 році нашої ери.