Бар «На том свете», или Кому будет стыдно взглянуть в глаза другим почившим

Оригинальный ролик австралийской студентки Алиссы Де Лео заслужил право быть показанным во время Международного кинофестиваля в Мельбурне.

«Бар «На том свете» с немалой долей черного юмора показывает известных исторических лиц, которые умерли не своей смертью. А также «белую ворону» в их славных рядах.

Сценарий «Бара «На том свете» победил в этом году в соревновании Split Second Film Competition. В его рамках молодые креаторы разрабатывают идеи, которые смогут заставить водителей оторваться от мобильных телефонов и следить за дорогой. Идеи-победители реализуются за счет организаторов фестиваля.

Последние кадры этого ролика делают его заодно и напоминанием выключить телефоны в кинозале. Что логично, ведь посетители кинофестиваля будут регулярно лицезреть его перед киносеансами на протяжении тех 18 дней, что длится это мероприятие.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.