Оригинальный ролик австралийской студентки Алиссы Де Лео заслужил право быть показанным во время Международного кинофестиваля в Мельбурне.

«Бар «На том свете» с немалой долей черного юмора показывает известных исторических лиц, которые умерли не своей смертью. А также «белую ворону» в их славных рядах.

Сценарий «Бара «На том свете» победил в этом году в соревновании Split Second Film Competition. В его рамках молодые креаторы разрабатывают идеи, которые смогут заставить водителей оторваться от мобильных телефонов и следить за дорогой. Идеи-победители реализуются за счет организаторов фестиваля.

Последние кадры этого ролика делают его заодно и напоминанием выключить телефоны в кинозале. Что логично, ведь посетители кинофестиваля будут регулярно лицезреть его перед киносеансами на протяжении тех 18 дней, что длится это мероприятие.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...