«Наш дім у вогні»: організація Ґрети Тунберг візуалізувала попередження екоактивістки

Попри усі свої добрі наміри соціальна реклама про кліматичну кризу стикається з чималими труднощами, намагаючись донести своє послання до широкого загалу. Нинішня пандемія змусила весь світ гасити цю пожежу, тоді як повільне тління планети в ході глобального потепління не спонукало суспільство до хоча б вполовину такої ж бурхливої діяльності. Саме таке блаженне невідання ми й бачимо з боку персонажів соціальної реклами, знятої природоохоронною групою Fridays for Future, яка була заснована шведською активісткою Ґретою Тунберг. У цьому відео типова родина збирається на кухні, снідає, спілкується і весь цей час не помічає, що їх дім у вогні, язики полум’я піднімаються все вище і дим заповнює кожну кімнату.

Те попередження, що наш спільний дім у вогні й час настав діяти швидко, є прямою цитатою промови Ґрети Тунберг, з якою вона виступила минулого року на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Джо Гоббс, організатор Fridays for Future в США, висловив надію, що, побачивши це відео, люди усвідомлять, що діяти слід зараз, не відкладаючи рішення проблеми на потім.

Ця соціальна реклама з вогненною метафорою була створена креативною агенцією FF Los Angeles та режисером Ендрю Брюнтелем (Andrew Bruntel) і приурочена до Дня Землі 2020, який нещодавно відзначав весь світ. Цей образ дому, який палає, було обрано ще й тому, що зараз, під час пандемії коронавірусу, мільйони людей у всьому світі змушені лишатися вдома.

Оскільки багато галузей індустрії зараз призупинили свою діяльність, викиди вуглецю разюче знизилися. Проте група Fridays for Future побоюється, що щойно загроза коронавірусу мине, уряди країн відмовляться від «зелених» обмежень промисловості, щоб надолужити втрачені темпи економічного розвитку. Відповідно, забруднення у наступні місяці знову швидко сягне свого рівня до пандемії. З огляду на це, Fridays for Future закликає до радикальних заходів та до боротьби зі зміною клімату, яка має бути не менш наполегливою, ніж боротьба з коронавірусом.

«Наш дім у вогні»: організація Ґрети Тунберг візуалізувала попередження екоактивістки

Час діяти спливає…

Науковці вже не вперше застерігають про те, що зміна клімату впливає не лише на довкілля, а й на здоров’я людей, зокрема, підвищуючи захворюваність на інфекційні хвороби. І доки ми не почнемо вирішувати цю проблему у глобальному масштабі, людству доведеться раз у раз стикатися з новими епідеміями та стихійними лихами.

За даними Міжурядової групи експертів з питань змін клімату (Intergovernmental Panel on Climate Change), нам лишається десь 12 років на те, щоб щось змінити, перш ніж зміна клімату стане невідворотною.

Джерело

Руки, які нас врятували: в Україні з’явився проєкт для пошуку роботи під час карантину. Ініціатива створена Jooble — українським сайтом із пошуку вакансій. Ролик створила команда агенції Banda.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...