«Наш дім у вогні»: організація Ґрети Тунберг візуалізувала попередження екоактивістки

Попри усі свої добрі наміри соціальна реклама про кліматичну кризу стикається з чималими труднощами, намагаючись донести своє послання до широкого загалу. Нинішня пандемія змусила весь світ гасити цю пожежу, тоді як повільне тління планети в ході глобального потепління не спонукало суспільство до хоча б вполовину такої ж бурхливої діяльності. Саме таке блаженне невідання ми й бачимо з боку персонажів соціальної реклами, знятої природоохоронною групою Fridays for Future, яка була заснована шведською активісткою Ґретою Тунберг. У цьому відео типова родина збирається на кухні, снідає, спілкується і весь цей час не помічає, що їх дім у вогні, язики полум’я піднімаються все вище і дим заповнює кожну кімнату.

Те попередження, що наш спільний дім у вогні й час настав діяти швидко, є прямою цитатою промови Ґрети Тунберг, з якою вона виступила минулого року на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Джо Гоббс, організатор Fridays for Future в США, висловив надію, що, побачивши це відео, люди усвідомлять, що діяти слід зараз, не відкладаючи рішення проблеми на потім.

Ця соціальна реклама з вогненною метафорою була створена креативною агенцією FF Los Angeles та режисером Ендрю Брюнтелем (Andrew Bruntel) і приурочена до Дня Землі 2020, який нещодавно відзначав весь світ. Цей образ дому, який палає, було обрано ще й тому, що зараз, під час пандемії коронавірусу, мільйони людей у всьому світі змушені лишатися вдома.

Оскільки багато галузей індустрії зараз призупинили свою діяльність, викиди вуглецю разюче знизилися. Проте група Fridays for Future побоюється, що щойно загроза коронавірусу мине, уряди країн відмовляться від «зелених» обмежень промисловості, щоб надолужити втрачені темпи економічного розвитку. Відповідно, забруднення у наступні місяці знову швидко сягне свого рівня до пандемії. З огляду на це, Fridays for Future закликає до радикальних заходів та до боротьби зі зміною клімату, яка має бути не менш наполегливою, ніж боротьба з коронавірусом.

«Наш дім у вогні»: організація Ґрети Тунберг візуалізувала попередження екоактивістки

Час діяти спливає…

Науковці вже не вперше застерігають про те, що зміна клімату впливає не лише на довкілля, а й на здоров’я людей, зокрема, підвищуючи захворюваність на інфекційні хвороби. І доки ми не почнемо вирішувати цю проблему у глобальному масштабі, людству доведеться раз у раз стикатися з новими епідеміями та стихійними лихами.

За даними Міжурядової групи експертів з питань змін клімату (Intergovernmental Panel on Climate Change), нам лишається десь 12 років на те, щоб щось змінити, перш ніж зміна клімату стане невідворотною.

Джерело

Руки, які нас врятували: в Україні з’явився проєкт для пошуку роботи під час карантину. Ініціатива створена Jooble — українським сайтом із пошуку вакансій. Ролик створила команда агенції Banda.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...