Над Нью-Йорком летали гигантские печеньки. И бомбили баржу (ВИДЕО)

Новая маркетинговая акция приурочена сразу к двум событиям: Национальному дню OREO и 105-й годовщине бренда. Акция получила название «Drone Dunk». Апофеозом акции было сбрасывание дронами печенек точно в чашки с молоком. Чашки находились на барже, поставленной на якорь прямо посреди реки Гудзон. Некоторые печеньки были абсолютно точно сброшены с высоты 305 футов (примерно 100 метров) – это высота статуи Свободы. 

Этот перформанс сделан в поддержку кампании OREO в соцсетях, где потребители размещают селфи с печенькой в Twitter или Instagram. Фотографии участвуют в конкурсе, победитель которого буждет награжден поездкой в Лос-Анджелес или Нью-Йорк.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керуючий партнер і ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.