Несмотря на свой игрушечный вид, Мистер Хамфриз (Mr Humfreez) из Новой Зеландии сделан на основе новейших технологий, пусть у его и нет экрана и проводов, и он не требует подзарядки.

Это смарт-устройство в овечьей шкуре использует естественные природные процессы, чтобы послужить индикатором температуры и влажности в домах новозеландцев. Его создали в рамках инициативы Healthy Homes от банковской группы ANZ.

Конструкция из дерева, шерсти и чернил была разработана в Университете Уотерлу (Канада). Это – творение ученых, которые исследуют природные гигроскопические материалы, то есть материалы, которые усиленно поглощают влагу из окружающей среды.

Из такого материала и состоят рога Мистера Хамфриза. Если влажность воздуха превышает 65%, они полностью раскручиваются и выпрямляются. А когда температура в доме падает ниже 18%, на это реагируют термохромные чернила, и его нос синеет.

ANZ надеется сделать дома новозеландцев теплыми, сухими и уютными. Но объяснить всем стандарты, установленные ВОЗ, может быть порой непросто. Так что задача Мистера Хамфриза – инициировать этот диалог.

 

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.