WOG та Trembita PR подарували українцям «Всесвіт української вишиванки»

Традиційно в День Вишиванки мережа АЗК WOG дарує українцям пізнавальні проєкти. Їхня мета — розкрити більше знань про нашу культуру та звичаї. Цього разу, враховуючи короновірусний карантин, WOG створив відеоекскурсію «Всесвіт української вишиванки», яку провели онлайн в Музеї Івана Гончара. Створити і продюсувати ідею допоміг творчий PR партнер АЗК WOG — агентство Trembita PR.

У реалізації соціально-культурного проєкту також взяв участь Арсеній Фінберг, засновник агентства авторських екскурсій «Цікавий Київ». Він виступив у ролі цікавого ведучого-відвідувача. А також історик та етнограф Ігор Турейський. Його джерело знань і неймовірний виклад закохує в українську сорочку з перших секунд відео.

Мережа АЗК WOG та Trembita PR подарували українцям «Всесвіт української вишиванки»

Тим часом, українці, які донедавна не могли відвідувати музеї, оцінили сюрприз — відео зібрало тисячі репостів, лайків і 150 тисяч переглядів в соцімережах. Ролик отримав поширення серед ком’юніті і блогерів, новина про цю подію була опублікована в онлайн-ЗМІ.

«Щороку ми реалізуємо проєкти для популяризації вишиванки. Це наш внесок у культурний розвиток нації. За фактом запуску “Всесвіт вишиванки” ми бачимо щире бажання українців поглинати подібну інформацію. Головне, щоб це було інформативно і інтерактивно», — підкреслює Олена Осипчук, директорка з комунікацій WOG.

«У нас було кілька ідей, яким може бути проєкт на честь Дня вишиванки в 2020 році. Однак, з огляду на карантинні заходи і мету — охопити більше молодої аудиторії, ми вирішили відправити українців на відеоекскурсію. Була підібрана крута локація, де знаходиться одна з найбагатіших колекцій вишиванок — НЦНК “Музей Івана Гончара”. Викликом було завдання за 5-7 хвилин занурити глядача в атмосферу, максимально наблизити його до відчуття, що він сам знаходиться в музеї, але при цьому це має бути свіжим і не нудним. І в цьому нам сильно допомогли Арсеній Фінберг та Ігор Турейський, які в певному сенсі створили динамічну шоу-бесіду. Звичайно ж, наша команда була за кадром», — розповідає Дар’я Сухенко, співзасновниця і креативна директорка Trembita PR.

Відеоекскурсія:


Нагадаємо, раніше АЗК WOG випустила серію рекламних роликів «Всюди, де люди». Серія стала продовженням оптимістичної кампанії бренда, що активно реалізується у соціальних мережах, ЗМІ та на зовнішніх носіях від початку всеукраїнського карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.