Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт створено до другого року конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 3

У 2020 році понад 350 молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн надіслали свої роботи на конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї.

«Основи» та Acer реалізували спільний проєкт про те, як використовувати технології для реалізації насміливіших ідей. Учасниками проєкту стали засновники креативної корпорації WE BAD Лєра Схємка і Макс Павлюк, моушен дизайнер Тарас Макар і ландшафтний архітектор Максим Коцюба.

Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматись тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею. У трьох відео, які створили Minimal Movie, герої проєкту розповідають про свою творчість і як вона пов’язана із технологіями.

Лєра Схємка і Макс Павлюк розповіли про те, в чому допомагають технології. А також про те, коли найбільше роботи створюється вручну на папері чи стінах. Тарас Макар звернув увагу на те, що сьогодні справді немає меж для експериментів в роботі. А Максим Коцюба розповів про схожість між професією ландшафтного архітектора та сучасних можливостей техніки.


Читайте також: ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників — Сергієм Майдуковим.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.