Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт створено до другого року конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 3

У 2020 році понад 350 молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн надіслали свої роботи на конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї.

«Основи» та Acer реалізували спільний проєкт про те, як використовувати технології для реалізації насміливіших ідей. Учасниками проєкту стали засновники креативної корпорації WE BAD Лєра Схємка і Макс Павлюк, моушен дизайнер Тарас Макар і ландшафтний архітектор Максим Коцюба.

Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматись тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею. У трьох відео, які створили Minimal Movie, герої проєкту розповідають про свою творчість і як вона пов’язана із технологіями.

Лєра Схємка і Макс Павлюк розповіли про те, в чому допомагають технології. А також про те, коли найбільше роботи створюється вручну на папері чи стінах. Тарас Макар звернув увагу на те, що сьогодні справді немає меж для експериментів в роботі. А Максим Коцюба розповів про схожість між професією ландшафтного архітектора та сучасних можливостей техніки.


Читайте також: ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників — Сергієм Майдуковим.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.