Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт створено до другого року конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 3

У 2020 році понад 350 молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн надіслали свої роботи на конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї.

«Основи» та Acer реалізували спільний проєкт про те, як використовувати технології для реалізації насміливіших ідей. Учасниками проєкту стали засновники креативної корпорації WE BAD Лєра Схємка і Макс Павлюк, моушен дизайнер Тарас Макар і ландшафтний архітектор Максим Коцюба.

Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматись тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею. У трьох відео, які створили Minimal Movie, герої проєкту розповідають про свою творчість і як вона пов’язана із технологіями.

Лєра Схємка і Макс Павлюк розповіли про те, в чому допомагають технології. А також про те, коли найбільше роботи створюється вручну на папері чи стінах. Тарас Макар звернув увагу на те, що сьогодні справді немає меж для експериментів в роботі. А Максим Коцюба розповів про схожість між професією ландшафтного архітектора та сучасних можливостей техніки.


Читайте також: ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників — Сергієм Майдуковим.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...