Ложка-крышка (ВИДЕО)

Производитель кухонных приборов EcoTensil разработал новую картонную крышку, которая сворачивается в удобную портативную ложку, если её отсоединить от контейнера. Крышка PopOut SpoonLidz производится из возобновляемого материала. Она расположена в стаканчике с йогуртом под мембраной из фольги. Когда крышку удаляют со стаканчика ложку можно отсоединить и свернуть, придав ей нужную форму для употребления продукта на ходу.

По заявлениям EcoTensil, материал разработки делает её более экологичной альтернативой пластиковым упаковочным решениям. Новинка является экономичным решением, которое поможет улучшить позиционирование и продажи любого бренда, уверены в компании.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...