Лапша для души от Wagamama

Wagamama –  сеть ресторанов лапши, которая недавно объявила о своих планах  открыть новые точки в США. Новая кампания сети ресторанов лапши Wagamama говорит о том, что ее еда обеспечивает питание для души, подчеркивая этот посыл своим слоганом: «From bowl to soul».

Кампанию для Wagamama разработало агентство MullenLowe London. Режиссер Basak Erol из Blink соединяет живые яркие образы еды с клипами в стиле аниме, используя, в том числе, персонажей мультфильмов: человек в каноэ переплывает миску супа из лапши. Это своего рода намек на японские корни Wagamama  и на общую стилистику ресторана.

Кампания появится в кинотеатрах, на ТВ и в Интернете. Основанная в 1992 году, Wagamama в настоящее время имеет более 130 ресторанов в Великобритании, а также в более чем 40 ресторанов  в 23 странах мира.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.