Крем для старіння: кампанія проти дискримінації за віком

Уряд міста Торонто обрав оригінальний спосіб боротьби з дискримінацією за віком. Для цього був випущений косметичний крем для старіння, який начебто робить людину візуально старшою.

OK Boomer?

Поштовхом для такого роду соціальних кампаній став той факт, що не так давно фраза «OK Boomer» пролунала навіть у стінах Верховного суду США. Всі посміялися, проте це звернуло увагу публіки на те, що проблема таки існує.

Але стереотипи не так просто змінити. Вони швидко входять у звичку. Навіть ВООЗ визнає, що така дискримінація вважається у сучасному суспільстві практично нормою. Як показало опитування канадців, десь кожен третій з них може зізнатися в упередженому ставленні до літніх людей. А 41% немолодих канадців відчули це на собі.

Цю статистику опублікували на урядовому сайті міста Торонто, але слід визнати: хто ті сайти читає? Тому-то і була запущена кампанія, в рамках якої був створений перший у світі крем для старіння.

Крем для старіння

«Станьте старшими. Миттєво» обіцяє користувачам промо-сайт AgingCream.ca. Називається цей продукт – Imagés. Здавалося б звичайна назва, але якщо придивитися, можна помітити, що вона є анаграмою до слова «ageism». Тобто «дискримінація за віком» присутня з першого слова.

Що дійсно вражає, це те, що користувачі дійсно виявилися готові спробувати на собі продукт, який обіцяв їм «накинути років зо тридцять» зовні. Мовляв, щоб зробити їх впевненішими у собі та справляти враження відповідальної та досвідченої людини. Може це й знак того, що сучасне суспільство ще не зовсім пропаще.

Але в будь-якому разі лишається питання, чи матиме ця кампанія логічне продовження. Зрештою, пам’ять – нетривка штука: сьогодні твітнули – завтра забули. Тому довгострокова перспектива тут вирішуватиме усе.

Промо-сайт також скеровує своїх відвідувачів назад до урядового порталу та до статті, присвяченої віковій дискримінації на робочих місцях (Anti-Ageism in the Workplace). Окрім статистичних даних там можна знайти також тест, за допомогою якого можна перевірити себе на упереджене ставлення до немолодих людей. Щоправда для цього вам доведеться роздрукувати його та зробити всю необхідну арифметику в голові. Зовсім, як у старі-добрі… Гм. Схоже, нам також не завадить попрацювати над собою. Адже здатність (чи нездатність) ефективно використовувати технології також, як правило, жодним боком не стосується віку. І кожен маркетолог погодиться, що проблема тут, скоріше, в бюрократії.

Крем для старіння не існує.
А от досвід старших колег – цілком реальний.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...