Красота иных миров в тарелке (ВИДЕО)

“Воспоминания о живописи” – эксперементальный проект, воплощённый в короткометражном видео от режиссёра Томаса Бленшарда. Автор смешивает разноцветные краски, молоко, масло и жидкое мило в разных пропорциях, фиксируя процесс их смешивания и взаимодействия на макрообъектив камеры Canon 550D. 

Сначала Томас наливает молоко и краску в тарелку, получая при этом статичную красочную жидкость. Но при добавлении капли моющего средства для посудомоечной машины, картина заметно оживиляется. Сама химическая реакция выглядит довольно забавно. А при добавлении в это месиво рапсового масла, в тарелке возникают целые миниатюрные планеты. Цвет “планеты” зависит от цвета и концентрации акриловой краски, потому именно она – излюбленный элемент для эсперементов неугомонного Томаса Бленшарда. Он так увлёкся своими исследованиями, что уверяет – это только начало.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Погнуті стовпи: ось уже 9 років нідерландський дизайнер працює над дивним проєктом

Дизайнер Онно Блейз вже впродовж багатьох років видивляється погнуті стовпи на узбіччях доріг. Він встиг зібрати 1400 фотографій, присвячених цій темі.

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...