Концерт по заявкам к американскому Дню собак: пришли фото питомца и получи песню

Как бы плохо ни шли дела, у каждого собаковладельца есть свой маленький лучик счастья. Мы любим собак (даже если они опрокидывают мусорное ведро на кухне) и готовы слагать оды в их честь.

Поэтому 26 августа, на День собак в Америке, бренд BarkBox и ансамбль NYC Gay Men’s Chorus развернули кампанию #ХвалаПсу (#PraiseDog). Эта кампания позволила множеству собачников выразить любовь к своим «хорошим песикам», которые привносят в жизнь радость.

Хор предложил сложить отдельную небольшую песенку про каждого пса. Так что все желающие могли твитнуть @BarkBox и прислать фотографию своего питомца с кратким описанием его самых замечательных черт. А затем получить хвалебную песнь для своего любимца. Это как почесывание пузика, только песенный его эквивалент.

Такие нишевые общественные праздники вроде Дня собак – отличная возможность для брендов пообщаться со своей аудиторией в период затишья, когда крупные праздники, Рождество, там, или День благодарения, еще далеко.

Источник

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...