Компания SpaceX продемонстрировала свою новую ракету Starship

В эту субботу гендиректор SpaceX Илон Маск провел презентацию на космодроме в Бока-Чика (Техас), посвященную ракете нового поколения Starship. Она возвышается на 50 метров во всем своем блеске нержавеющей стали и предназначена для того, чтобы доставлять сотни пассажиров на космические объекты, в том числе Луну и Марс.

Маск заверил публику, что Starship совершит свой первый орбитальный полет где-то через полгода, а первые пассажиры поднимутся на борт в следующем году. Уже через один-два месяца прототип Starship впервые поднимется в воздух на высоту около 20 км.

Новая ракета довольно символично расположилась рядом с самой первой Falcon 1, которая в 2008 году впервые вышла на орбиту в этот же день, 28 сентября.

SpaceX предстоит отработать взлет и посадку Starship, так как все элементы этой ракеты, по идее, могут быть использованы повторно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...