Компания SpaceX продемонстрировала свою новую ракету Starship

В эту субботу гендиректор SpaceX Илон Маск провел презентацию на космодроме в Бока-Чика (Техас), посвященную ракете нового поколения Starship. Она возвышается на 50 метров во всем своем блеске нержавеющей стали и предназначена для того, чтобы доставлять сотни пассажиров на космические объекты, в том числе Луну и Марс.

Маск заверил публику, что Starship совершит свой первый орбитальный полет где-то через полгода, а первые пассажиры поднимутся на борт в следующем году. Уже через один-два месяца прототип Starship впервые поднимется в воздух на высоту около 20 км.

Новая ракета довольно символично расположилась рядом с самой первой Falcon 1, которая в 2008 году впервые вышла на орбиту в этот же день, 28 сентября.

SpaceX предстоит отработать взлет и посадку Starship, так как все элементы этой ракеты, по идее, могут быть использованы повторно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

15 липня відбудеться онлайн-конференція Technologication про технології для бізнесу

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».