Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Відео «The Underdogs», створене для компанії Apple режисером Марком Моллоєм (Mark Molloy) зі студії Smuggler, свого часу стало одним з тих небагатьох 3-хвилинних рекламних роликів, які люди були готові не просто переглянути від початку до кінця, а й насолодитися кожною секундою. І вчора Apple випустила сиквел до цього популярного ролика. Новий кумедний мініфільм про віддалену роботу повертається до колоритної групи персонажів, яка відома нам з першого фільму.

Зараз ця команда невдах, як і дуже багато інших офісних працівників в умовах карантину, працює віддалено. Тепер перед ними постало нове завдання зі зловісною назвою «скринька Пандори». Їх графік роботи став ще напруженішим, ніж минулого разу, бюджет було скорочено, а проблеми з колегами нікуди не щезли і навіть загострилися через вимушено дистанційне спілкування.

Нове відео зберегло всі найкращі аспекти свого попередника (зокрема дивацтва та яскраві й виразні характери персонажів) і водночас додало чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Сиквел до ролика «The Underdogs» триває майже 7 хвилин, що дозволяє однозначно класифікувати його як короткометражний фільм, і кожна секунда його варта перегляду:

Цей мініфільм вмістив у себе чи не кожне кліше, пов’язане з роботою вдома: втручання родини, допитливі діти, допитливі батьки, ніяковіння перед вебкамерою і відсутність штанів. Але завдяки дивакуватим персонажам все це сприймається як щось кумедне.

Тонкощі психології споживачів

Мініфільм про віддалену роботу також не забуває повсякчас демонструвати найрізноманітнішу техніку та програмні засоби Apple. Але навіть така неприкрита реклама продукції сприймається цілком нормально, оскільки гумористичний стиль цієї роботи приховує велику частину її рекламного аспекту.

Як і у попередньому фільмі, це відео рекламує добірку продуктів «Apple at Work», а також нагадує про деякі функції, наявні у кожному iPhone та iPad, про які мало хто пам’ятає. Наприклад додаток Measure чи те, що додаток Notes здатен сканувати текст.

Такому бренду як Apple простіше за все було б показати стильних професіоналів, які легко та просто, з чашечкою еспресо в руці, використовують всі технічні та програмні можливості продуктів бренда. Але така картина була б дуже далекою від реальності, згодні?

У справжньому житті більшість з нас не знає й половини тих можливостей, які пропонують нам продукти Apple. Тому успіх цього ролика полягає ще й в тому, що він визнає один простий факт, який більшість маркетологів прагне ігнорувати: люди у більшості своїй завдають собі клопоту дізнатися про ту чи іншу функцію продукту лише тоді, коли у них виникає в цьому нагальна потреба або коли хтось нагадує їм, що таке взагалі можливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...