Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Відео «The Underdogs», створене для компанії Apple режисером Марком Моллоєм (Mark Molloy) зі студії Smuggler, свого часу стало одним з тих небагатьох 3-хвилинних рекламних роликів, які люди були готові не просто переглянути від початку до кінця, а й насолодитися кожною секундою. І вчора Apple випустила сиквел до цього популярного ролика. Новий кумедний мініфільм про віддалену роботу повертається до колоритної групи персонажів, яка відома нам з першого фільму.

Зараз ця команда невдах, як і дуже багато інших офісних працівників в умовах карантину, працює віддалено. Тепер перед ними постало нове завдання зі зловісною назвою «скринька Пандори». Їх графік роботи став ще напруженішим, ніж минулого разу, бюджет було скорочено, а проблеми з колегами нікуди не щезли і навіть загострилися через вимушено дистанційне спілкування.

Нове відео зберегло всі найкращі аспекти свого попередника (зокрема дивацтва та яскраві й виразні характери персонажів) і водночас додало чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Сиквел до ролика «The Underdogs» триває майже 7 хвилин, що дозволяє однозначно класифікувати його як короткометражний фільм, і кожна секунда його варта перегляду:

Цей мініфільм вмістив у себе чи не кожне кліше, пов’язане з роботою вдома: втручання родини, допитливі діти, допитливі батьки, ніяковіння перед вебкамерою і відсутність штанів. Але завдяки дивакуватим персонажам все це сприймається як щось кумедне.

Тонкощі психології споживачів

Мініфільм про віддалену роботу також не забуває повсякчас демонструвати найрізноманітнішу техніку та програмні засоби Apple. Але навіть така неприкрита реклама продукції сприймається цілком нормально, оскільки гумористичний стиль цієї роботи приховує велику частину її рекламного аспекту.

Як і у попередньому фільмі, це відео рекламує добірку продуктів «Apple at Work», а також нагадує про деякі функції, наявні у кожному iPhone та iPad, про які мало хто пам’ятає. Наприклад додаток Measure чи те, що додаток Notes здатен сканувати текст.

Такому бренду як Apple простіше за все було б показати стильних професіоналів, які легко та просто, з чашечкою еспресо в руці, використовують всі технічні та програмні можливості продуктів бренда. Але така картина була б дуже далекою від реальності, згодні?

У справжньому житті більшість з нас не знає й половини тих можливостей, які пропонують нам продукти Apple. Тому успіх цього ролика полягає ще й в тому, що він визнає один простий факт, який більшість маркетологів прагне ігнорувати: люди у більшості своїй завдають собі клопоту дізнатися про ту чи іншу функцію продукту лише тоді, коли у них виникає в цьому нагальна потреба або коли хтось нагадує їм, що таке взагалі можливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.