Компанія Adobe ініціювала фестиваль фільмів зі стокових матеріалів

Впродовж останніх кількох місяців креатори всього світу через пандемію мусили стати… креативнішими щодо створення контенту. І нещодавно компанія Adobe продемонструвала те новаторське мислення, яке попри всі обмеження процвітає під час карантину, провівши невеличкий фестиваль фільмів зі стокових матеріалів.

В рамках онлайн-заходу Adobe Stock Film Festival тринадцять креаторів з різних куточків світу створили короткометражні фільми. У кожного з них було лише п’ять днів на те, щоб створити свій мініфільм від задуму до готового твору. В ході роботи не було використано жодної камери.

Цей фестиваль фільмів зі стокових матеріалів було ініційовано компанією Adobe спільно з агенцією 72andSunny Los Angeles. Кінематографістам було надано повний доступ до відеоматеріалів Adobe Stock, аудіоматеріалів з бібліотеки Epidemic Sound та програмного забезпечення для обробки відео Adobe Premiere Pro.

Кожен з фільмів, створених для цього фестивалю, триває від двох до шести хвилин. Ведучим прем’єри Adobe Stock Film Festival став Джейсон Левін (Jason Levine), міжнародний євангеліст Adobe Creative Cloud. На каналі YouTube було також опубліковано інтерв’ю з креаторами та докладні розповіді про роботу над кожним із фільмів.

Наочна демонстрація Adobe Stock

Петті Нозато (Patty Nozato), директорка з маркетингу міжнародних кампаній Adobe Stock, пояснила: «Ми знали, що багато наших клієнтів мусили звернутися до стокових матеріалів, коли їм довелося скасувати зйомки. Тож ми подумали: «А чому б нам не дати доступ до Adobe Stock для декого з цих креаторів і не попросити їх застосувати всі свої вміння заради того, щоб показати, що креативність процвітає навіть у найскладніші часи?»

Лорен Сміт (Lauren Smith), креативна директорка 72andSunny, зазначила, що їх агенція звернулася до компанії Adobe з пропозицією запустити для креаторів унікальний проєкт, який став би інструментом сторітелінгу під час карантину і водночас продемонстрував би користувачам весь спектр відеоматеріалів, наявних у Adobe Stock.

«Ми запропонували кінематографістам розповісти будь-які історії, які вони тільки забажають, використовуючи стоковий футаж та бібліотеку аудіо, – розповіла Сміт. – І ми отримали від них добірку різноманітних історій: повчальних, смішних, буденних, складних та чудернацьких. Нам дуже рідко випадає можливість просто дати кінематографістам та митцям доступ до наших інструментів та сказати їм: «Створіть, що хочете».

Сміт також зазначила, що 13 креаторів Adobe Stock Film Festival були обрані з міркувань мультикультуральності і серед них є представники різних країн та національностей.

Всі 13 фільмів можна переглянути на каналі YouTube або на платформі WePresent.

Джерело

Варто зазначити, що стокова фотографія суттєво еволюціонувала за останні 10 років, як показало дослідження фотобанку Depositphotos.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...