Компанія Adobe ініціювала фестиваль фільмів зі стокових матеріалів

Впродовж останніх кількох місяців креатори всього світу через пандемію мусили стати… креативнішими щодо створення контенту. І нещодавно компанія Adobe продемонструвала те новаторське мислення, яке попри всі обмеження процвітає під час карантину, провівши невеличкий фестиваль фільмів зі стокових матеріалів.

В рамках онлайн-заходу Adobe Stock Film Festival тринадцять креаторів з різних куточків світу створили короткометражні фільми. У кожного з них було лише п’ять днів на те, щоб створити свій мініфільм від задуму до готового твору. В ході роботи не було використано жодної камери.

Цей фестиваль фільмів зі стокових матеріалів було ініційовано компанією Adobe спільно з агенцією 72andSunny Los Angeles. Кінематографістам було надано повний доступ до відеоматеріалів Adobe Stock, аудіоматеріалів з бібліотеки Epidemic Sound та програмного забезпечення для обробки відео Adobe Premiere Pro.

Кожен з фільмів, створених для цього фестивалю, триває від двох до шести хвилин. Ведучим прем’єри Adobe Stock Film Festival став Джейсон Левін (Jason Levine), міжнародний євангеліст Adobe Creative Cloud. На каналі YouTube було також опубліковано інтерв’ю з креаторами та докладні розповіді про роботу над кожним із фільмів.

Наочна демонстрація Adobe Stock

Петті Нозато (Patty Nozato), директорка з маркетингу міжнародних кампаній Adobe Stock, пояснила: «Ми знали, що багато наших клієнтів мусили звернутися до стокових матеріалів, коли їм довелося скасувати зйомки. Тож ми подумали: «А чому б нам не дати доступ до Adobe Stock для декого з цих креаторів і не попросити їх застосувати всі свої вміння заради того, щоб показати, що креативність процвітає навіть у найскладніші часи?»

Лорен Сміт (Lauren Smith), креативна директорка 72andSunny, зазначила, що їх агенція звернулася до компанії Adobe з пропозицією запустити для креаторів унікальний проєкт, який став би інструментом сторітелінгу під час карантину і водночас продемонстрував би користувачам весь спектр відеоматеріалів, наявних у Adobe Stock.

«Ми запропонували кінематографістам розповісти будь-які історії, які вони тільки забажають, використовуючи стоковий футаж та бібліотеку аудіо, – розповіла Сміт. – І ми отримали від них добірку різноманітних історій: повчальних, смішних, буденних, складних та чудернацьких. Нам дуже рідко випадає можливість просто дати кінематографістам та митцям доступ до наших інструментів та сказати їм: «Створіть, що хочете».

Сміт також зазначила, що 13 креаторів Adobe Stock Film Festival були обрані з міркувань мультикультуральності і серед них є представники різних країн та національностей.

Всі 13 фільмів можна переглянути на каналі YouTube або на платформі WePresent.

Джерело

Варто зазначити, що стокова фотографія суттєво еволюціонувала за останні 10 років, як показало дослідження фотобанку Depositphotos.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Креативна агенція IAMIDEA розробила нову стратегію та рекламну кампанію для UKLON

Основним завданням агенції IAMIDEA було консолідувати комунікацію бренда під одним дахом, створити впізнаваний голос та нове стратегічне повідомлення. І розказати ...

Руслана Лижичко і Юрій Дивисенко про соціальну кампанію «Карпати. Місце Сили»

У липні стартувала соціальна кампанія зі збереження Карпат, ініціаторкою та ідейною натхненницею якої стала українська співачка Руслана Лижичко. Мета кампанії ...