Компанія Adobe ініціювала фестиваль фільмів зі стокових матеріалів

Впродовж останніх кількох місяців креатори всього світу через пандемію мусили стати… креативнішими щодо створення контенту. І нещодавно компанія Adobe продемонструвала те новаторське мислення, яке попри всі обмеження процвітає під час карантину, провівши невеличкий фестиваль фільмів зі стокових матеріалів.

В рамках онлайн-заходу Adobe Stock Film Festival тринадцять креаторів з різних куточків світу створили короткометражні фільми. У кожного з них було лише п’ять днів на те, щоб створити свій мініфільм від задуму до готового твору. В ході роботи не було використано жодної камери.

Цей фестиваль фільмів зі стокових матеріалів було ініційовано компанією Adobe спільно з агенцією 72andSunny Los Angeles. Кінематографістам було надано повний доступ до відеоматеріалів Adobe Stock, аудіоматеріалів з бібліотеки Epidemic Sound та програмного забезпечення для обробки відео Adobe Premiere Pro.

Кожен з фільмів, створених для цього фестивалю, триває від двох до шести хвилин. Ведучим прем’єри Adobe Stock Film Festival став Джейсон Левін (Jason Levine), міжнародний євангеліст Adobe Creative Cloud. На каналі YouTube було також опубліковано інтерв’ю з креаторами та докладні розповіді про роботу над кожним із фільмів.

Наочна демонстрація Adobe Stock

Петті Нозато (Patty Nozato), директорка з маркетингу міжнародних кампаній Adobe Stock, пояснила: «Ми знали, що багато наших клієнтів мусили звернутися до стокових матеріалів, коли їм довелося скасувати зйомки. Тож ми подумали: «А чому б нам не дати доступ до Adobe Stock для декого з цих креаторів і не попросити їх застосувати всі свої вміння заради того, щоб показати, що креативність процвітає навіть у найскладніші часи?»

Лорен Сміт (Lauren Smith), креативна директорка 72andSunny, зазначила, що їх агенція звернулася до компанії Adobe з пропозицією запустити для креаторів унікальний проєкт, який став би інструментом сторітелінгу під час карантину і водночас продемонстрував би користувачам весь спектр відеоматеріалів, наявних у Adobe Stock.

«Ми запропонували кінематографістам розповісти будь-які історії, які вони тільки забажають, використовуючи стоковий футаж та бібліотеку аудіо, – розповіла Сміт. – І ми отримали від них добірку різноманітних історій: повчальних, смішних, буденних, складних та чудернацьких. Нам дуже рідко випадає можливість просто дати кінематографістам та митцям доступ до наших інструментів та сказати їм: «Створіть, що хочете».

Сміт також зазначила, що 13 креаторів Adobe Stock Film Festival були обрані з міркувань мультикультуральності і серед них є представники різних країн та національностей.

Всі 13 фільмів можна переглянути на каналі YouTube або на платформі WePresent.

Джерело

Варто зазначити, що стокова фотографія суттєво еволюціонувала за останні 10 років, як показало дослідження фотобанку Depositphotos.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Пиво та страхування: коли пес є обличчям рекламної кампанії

«Поганий пес» є обличчям рекламної кампанії Budget Direct, а в кампанії Budweiser він конкурує з людиною за право володіти диваном.

Ініціатива Walk Free через популярні в YouTube жанри показує проблему сучасного рабства

Щоб показати проблему сучасного рабства, відео імітує челендж з виготовлення іграшки, майстер-клас з макіяжу та екскурсію розкішним будинком.

Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Разом із видавничим домом Nieves ілюстратор Андреас Самуельссон створив свої альтернативні емодзі, які не містять нічого зайвого.

Бот-кухар Kroger розповість, що можна зготувати з того, що є в домі

Розробники стверджують, що бот-кухар Kroger вміє розпізнавати 2000 інгредієнтів, а його «кулінарна книга» містить десь 20000 рецептів.