Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Холодний борщ шалтибарщай (šaltibarščiai) – не та страва, яку можна часто побачити за межами Литви. І не кожен турист (якщо він не лінгвіст) здатен правильно вимовити її назву. Але саме на шалтибарщай і його характерний колір ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів. Цю популярну та традиційну литовську страву готують з буряків, через що вона, власне, і має такий характерний яскраво-рожевий колір – унікальний «колір борщу».

В рамках своєї нової кампанії організація Lithuania Travel влаштувала невеличкий редизайн у Міжнародному аеропорту Вільнюса. З 29 червня усі пасажири мають можливість пройти по доріжці з рожевих кіл, яка виводить їх до місця, що нагадує велетенську триметрову тарілку з рожевим борщем. Креативна команда сподівається, що така інсталяція стане непоганим тлом для селфі й посяде своє заслужене місце у Instagram.

Колір Литви – холодний рожевий

Окрім цього, в Lithuania Travel створили кумедний промо-ролик, який показує «секретний інститут кольору» та змішувача кольорів. Головний герой відчайдушно намагається знайти новий хіт сезону – свою версію «рожевогарячого» (hot pink), який є дуже популярним у всьому світі серед дизайнерів-міленіалів. Натхнення його знаходить тоді, коли він бачить обід своєї колеги, тобто холодний рожевий борщ. Після чого він не зупиняється на досягнутому і створює на додачу до холодного рожевого ряд інших несподіваних кольорів Литви. Зокрема балтійський синій (колір океану), зелений лісовий, чорний житній, модерністський сірий тощо.

Як стверджує Lithuania Travel, шалтибарщай є настільки популярною стравою у Литві, що в сувенірних крамницях можна навіть придбати футболки, шкарпетки та купальні костюми кольору борщу. А Поштова служба Литви присвятила йому пам’ятну марку та пофарбувала один із великих терміналів самообслуговування у «холодний рожевий» колір борщу.

В ході цієї «борщевої» кампанії два тижні тому команда Lithuania Travel склала гастрономічну мапу для справжніх гурманів та нанесла на неї місця, де можна скуштувати понад 30 різновидів шалтибарщаю. А минулого тижня по всій країні було проведене опитування щодо того, яким має бути справжнє національне меню.

Загалом, туристична служба налаштована оптимістично, адже з огляду на доволі низьку захворюваність на COVID-19 у Литві, ця країна в липні вже відкриває свої аеропорти для міжнародних рейсів.

Джерело

Але, якщо міжнародний туризм – не варіант, ось таку стратегію розвитку внутрішнього туризму запропонувала для України команда Fedoriv Agency.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.