Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Холодний борщ шалтибарщай (šaltibarščiai) – не та страва, яку можна часто побачити за межами Литви. І не кожен турист (якщо він не лінгвіст) здатен правильно вимовити її назву. Але саме на шалтибарщай і його характерний колір ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів. Цю популярну та традиційну литовську страву готують з буряків, через що вона, власне, і має такий характерний яскраво-рожевий колір – унікальний «колір борщу».

В рамках своєї нової кампанії організація Lithuania Travel влаштувала невеличкий редизайн у Міжнародному аеропорту Вільнюса. З 29 червня усі пасажири мають можливість пройти по доріжці з рожевих кіл, яка виводить їх до місця, що нагадує велетенську триметрову тарілку з рожевим борщем. Креативна команда сподівається, що така інсталяція стане непоганим тлом для селфі й посяде своє заслужене місце у Instagram.

Колір Литви – холодний рожевий

Окрім цього, в Lithuania Travel створили кумедний промо-ролик, який показує «секретний інститут кольору» та змішувача кольорів. Головний герой відчайдушно намагається знайти новий хіт сезону – свою версію «рожевогарячого» (hot pink), який є дуже популярним у всьому світі серед дизайнерів-міленіалів. Натхнення його знаходить тоді, коли він бачить обід своєї колеги, тобто холодний рожевий борщ. Після чого він не зупиняється на досягнутому і створює на додачу до холодного рожевого ряд інших несподіваних кольорів Литви. Зокрема балтійський синій (колір океану), зелений лісовий, чорний житній, модерністський сірий тощо.

Як стверджує Lithuania Travel, шалтибарщай є настільки популярною стравою у Литві, що в сувенірних крамницях можна навіть придбати футболки, шкарпетки та купальні костюми кольору борщу. А Поштова служба Литви присвятила йому пам’ятну марку та пофарбувала один із великих терміналів самообслуговування у «холодний рожевий» колір борщу.

В ході цієї «борщевої» кампанії два тижні тому команда Lithuania Travel склала гастрономічну мапу для справжніх гурманів та нанесла на неї місця, де можна скуштувати понад 30 різновидів шалтибарщаю. А минулого тижня по всій країні було проведене опитування щодо того, яким має бути справжнє національне меню.

Загалом, туристична служба налаштована оптимістично, адже з огляду на доволі низьку захворюваність на COVID-19 у Литві, ця країна в липні вже відкриває свої аеропорти для міжнародних рейсів.

Джерело

Але, якщо міжнародний туризм – не варіант, ось таку стратегію розвитку внутрішнього туризму запропонувала для України команда Fedoriv Agency.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У жовтні Rozetka запускає власну марку техніки RZTK візуальний стиль якої розробили Fedoriv Agency

Техніку RZTK розробляє європейська компанія спільно з корейськими інженерами на заводах Китаю. Уже зараз у виробництво запущені дрібна побутова техніка, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.