Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Холодний борщ шалтибарщай (šaltibarščiai) – не та страва, яку можна часто побачити за межами Литви. І не кожен турист (якщо він не лінгвіст) здатен правильно вимовити її назву. Але саме на шалтибарщай і його характерний колір ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів. Цю популярну та традиційну литовську страву готують з буряків, через що вона, власне, і має такий характерний яскраво-рожевий колір – унікальний «колір борщу».

В рамках своєї нової кампанії організація Lithuania Travel влаштувала невеличкий редизайн у Міжнародному аеропорту Вільнюса. З 29 червня усі пасажири мають можливість пройти по доріжці з рожевих кіл, яка виводить їх до місця, що нагадує велетенську триметрову тарілку з рожевим борщем. Креативна команда сподівається, що така інсталяція стане непоганим тлом для селфі й посяде своє заслужене місце у Instagram.

Колір Литви – холодний рожевий

Окрім цього, в Lithuania Travel створили кумедний промо-ролик, який показує «секретний інститут кольору» та змішувача кольорів. Головний герой відчайдушно намагається знайти новий хіт сезону – свою версію «рожевогарячого» (hot pink), який є дуже популярним у всьому світі серед дизайнерів-міленіалів. Натхнення його знаходить тоді, коли він бачить обід своєї колеги, тобто холодний рожевий борщ. Після чого він не зупиняється на досягнутому і створює на додачу до холодного рожевого ряд інших несподіваних кольорів Литви. Зокрема балтійський синій (колір океану), зелений лісовий, чорний житній, модерністський сірий тощо.

Як стверджує Lithuania Travel, шалтибарщай є настільки популярною стравою у Литві, що в сувенірних крамницях можна навіть придбати футболки, шкарпетки та купальні костюми кольору борщу. А Поштова служба Литви присвятила йому пам’ятну марку та пофарбувала один із великих терміналів самообслуговування у «холодний рожевий» колір борщу.

В ході цієї «борщевої» кампанії два тижні тому команда Lithuania Travel склала гастрономічну мапу для справжніх гурманів та нанесла на неї місця, де можна скуштувати понад 30 різновидів шалтибарщаю. А минулого тижня по всій країні було проведене опитування щодо того, яким має бути справжнє національне меню.

Загалом, туристична служба налаштована оптимістично, адже з огляду на доволі низьку захворюваність на COVID-19 у Литві, ця країна в липні вже відкриває свої аеропорти для міжнародних рейсів.

Джерело

Але, якщо міжнародний туризм – не варіант, ось таку стратегію розвитку внутрішнього туризму запропонувала для України команда Fedoriv Agency.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.