Канал HBO выпустил видео с короткими тизерами будущих премьер

Американский телеканал НВО выпустил видео, которое анонсирует главные премьеры следующего года. Среди них – третий сезон сериала «Западный мир», второй сезон «Эйфории» и «Нового Папы», третий сезон «Барри», четвертый сезон «Кайфа с доставкой» и «Комнаты 104».

Из новых сериалов на HBO выйдет «Чужак», снятый по одноименному роману Стивена Кинга, мини-сериал «Отказ» с Николь Кидман и Хью Грантом, «Авеню 5» с Хью Лори, «Мы те, кто мы есть», «Мы здесь» о жизни дрег-квин, «Страна Лавкрафта» по одноименному роману Мэтта Раффа. Также телеканал снимет полнометражный фильм «Безупречный» с Хью Джекманом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

«Муніме» — це історія в стилі стоп-моушн анімації про фантазійну подорож хлопчика Муніме і дитяче вміння сприймати реальність казково, яку ...

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.

Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Бренд Miller Lite створив цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг.