Как создавались драконы в «Игре престолов» (видео)

Все мы с нетерпением ждем премьеры пятого сезона ставшего культовым сериала «Игра престолов», которая назначена на апрель 2015 года. В 2012 году сериал получил премию «Эмми» за визуальные эффекты, а затем еще одну в 2013-м за серию, в которой впервые появляются взрослые драконы Дэйнерис Таргариен. Глядя на них, сложно поверить, что они ненастоящие. С сожалением напоминаем: драконов не существует. А в доказательство предлагаем посмотреть видео о том, как их создают магистры 3D-графики.

За питомцев «девчонки Таргариен» отвечает студия визуальных эффектов Pixomondo. Именно здесь творится магия, благодаря которой зеленая палка с круглым набалдашником на конце превращается в грозную мифологическую рептилию. Компания VFX выпустила видео-ролик о том, как происходит процесс и почему драконы настолько реальны. Все просто — в Pixomondo художники умеют не только рисовать, но и обладают глубокими познаниями в физике и аэродинамике.

Немаловажным фактором реальности драконов также является гениальная актерская игра актрисы Эмилии Кларк.

 


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Відомий український художник Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для ЦУМу

ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.

Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Бренд Miller Lite створив цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг.