Как создавались драконы в «Игре престолов» (видео)

Все мы с нетерпением ждем премьеры пятого сезона ставшего культовым сериала «Игра престолов», которая назначена на апрель 2015 года. В 2012 году сериал получил премию «Эмми» за визуальные эффекты, а затем еще одну в 2013-м за серию, в которой впервые появляются взрослые драконы Дэйнерис Таргариен. Глядя на них, сложно поверить, что они ненастоящие. С сожалением напоминаем: драконов не существует. А в доказательство предлагаем посмотреть видео о том, как их создают магистры 3D-графики.

За питомцев «девчонки Таргариен» отвечает студия визуальных эффектов Pixomondo. Именно здесь творится магия, благодаря которой зеленая палка с круглым набалдашником на конце превращается в грозную мифологическую рептилию. Компания VFX выпустила видео-ролик о том, как происходит процесс и почему драконы настолько реальны. Все просто — в Pixomondo художники умеют не только рисовать, но и обладают глубокими познаниями в физике и аэродинамике.

Немаловажным фактором реальности драконов также является гениальная актерская игра актрисы Эмилии Кларк.

 


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...