Как создавались драконы в «Игре престолов» (видео)

Все мы с нетерпением ждем премьеры пятого сезона ставшего культовым сериала «Игра престолов», которая назначена на апрель 2015 года. В 2012 году сериал получил премию «Эмми» за визуальные эффекты, а затем еще одну в 2013-м за серию, в которой впервые появляются взрослые драконы Дэйнерис Таргариен. Глядя на них, сложно поверить, что они ненастоящие. С сожалением напоминаем: драконов не существует. А в доказательство предлагаем посмотреть видео о том, как их создают магистры 3D-графики.

За питомцев «девчонки Таргариен» отвечает студия визуальных эффектов Pixomondo. Именно здесь творится магия, благодаря которой зеленая палка с круглым набалдашником на конце превращается в грозную мифологическую рептилию. Компания VFX выпустила видео-ролик о том, как происходит процесс и почему драконы настолько реальны. Все просто — в Pixomondo художники умеют не только рисовать, но и обладают глубокими познаниями в физике и аэродинамике.

Немаловажным фактором реальности драконов также является гениальная актерская игра актрисы Эмилии Кларк.

 


Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...