Как сделать свою внучку великой(ВИДЕО)

Пожилая женщина, склонившись над колыбелькой новорожденной внучки, вспоминает свою жизнь, которую можно назвать удавшейся, хотя и очень не простой. Бедная девушка-иммигрантка, прибывшая в США много лет назад, смогла преодолеть все трудности и получить степень MBA. И подводя итоги своей жизни, она счастлива, потому что своим образованием смогла не только повысить качество собственной жизни, но и заложить основы успешного развития для своих потомков, для будущих поколений. 

Похже в дополнение к ролику предполагается запустить серию видеоисторий реальных выпускников Университета Финикса, которые добились успеха в бизнесе, в политике и в жизни.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.