Как оторвать ухо у Ван-Гога (ВИДЕО)

Для этого запланировано выпускать пластиковые фигурки-куклы великих художников с макимумом вариантов (например, с мольбертами, на которых стоят холсты известных картин) и полезной информацией о художниках, размещенных на коробках с куклами.

Первая фигурка уже выпущена. Это Винсент Ван Гог. Уникальность фигурки в том, что у нее съемные уши (на всякий случай, авторы напоминают, что художник отрезал себе одно ухо – левое). Предлагаются варианты с разными картинами за разную цену (“Едоки картофеля” – за полтора доллара – распродажа!, зато “Подсолнухи” – целых 18 долларов!).

В перспективе разрабочики стартапа обещают выпустить фигурки других художников. Каких – пока не говорят.

Кич? Безвкусица? Кощунство? Все возможно. Но публике нравится. На Кикстартере стартап набрал более 70 тысяч долларов.

Ирина Кузнецова

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...