Как Новая Зеландия исчезает на карте мира

Премьер-министр Новой Зеландии Джасинда Ардерн появляется вместе с комиком Райсом Дарби в туристической рекламе про Новую Зеландию, которая мистическим образом испаряется из всех карт, а также из Интернета.

Общественность Новой Зеландии убедила премьер-министра страны, Джасинду Арден, сыграть в забавном новом рекламном ролике, и он оказался с вирусным эффектом.  Ролик показывает комика Райса Дарби, пытающегося добраться до дна глобального заговора, из-за которого Новая Зеландия исчезла на картах мира.

Он задается вопросом, замешаны ли в этом австралийцы, французы или британцы или, может быть, это просто потому, что страна на карте «выглядит наполовину съеденной ножкой баранины». Райс Дарби задает драматический и комический ритм ролику, ведь постоянно названивает и пытается докопаться до истины. Ролик представляет новую кампанию «hashtag #GetNZonthemap».

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #002

Чао, креатори! А ось і другий випуск Creative Digest CIAU! Нова порція найцікавішого зі світу креативу! Creative Digest · Creative ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.