Как мода обходится без участия звезд (ВИДЕО)

Ролик показывает людей, одетых в продукцию Old Navy в смешных, нелепых ситуациях, которые способны вызвать улыбку.

“Мы просто хотели показать, что быть модным – это весело и здорово, – говорит маркетинг-директор OLd Navy Джеффри Герш. – Мы живем в сложное время, временами все происходящее может показаться вам зловещим абсурдом. Вот почему так важно просто улыбнуться, надев яркую модную одежду”. 

Раньше в кампаниях Old Navy принимали участие такие звезды как комические сериальные актрисы Джулия-Луи Дрейфус и Эми Шумер. В этот раз компания решила отказаться от звезд, предпочтя сделать героями “простых ребят и девушек” – таких как все мы.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.