Юный поклонник рэпа в рекламе экосистемы Samsung Galaxy S10

Компания Samsung решила продемонстрировать преимущества экосистемы Galaxy S10, показав, как молодые родители пытаются утихомирить ребенка с помощью рэп-музыки.

Заодно эта кампания подчеркивает партнерство Samsung и сервиса Spotify.

В рекламном ролике мы видим измотанное семейство с плачущим младенцем. Но тут раздается звонок и (о чудо!) ребенок успокаивается при первых же звуках. Когда родители это видят, они начинают «перебрасывать» музыку с устройства на устройство по мере того, как они приводят в порядок себя и ребенка.

Эти моменты из жизни семьи позволяют показать в действии различные функции экосистемы. В частности, управление музыкой, двойной микрофон, возможность принимать звонок на планшет и распознавание речи.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #002

Чао, креатори! А ось і другий випуск Creative Digest CIAU! Нова порція найцікавішого зі світу креативу! Creative Digest · Creative ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.